Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine Coon keverék cica is...

Maine Coon keverék cica is nőhet nagyra?

Figyelt kérdés
Most fogadtam örökbe egy nőstény Maine Coon keverék kölyökcicát. Van rá esély, hogy valamivel nagyobbra nő, mint egy házimacska?

2012. okt. 14. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán :) a maine coon-ok nagy termetű cicák, ezért valószínünek tartom, hogy nagyobb lesz egy átlagos házimacskánál
2012. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mamámék szomszédjának volt két félig fajtiszta Maine Coonja. Gyakorlatilag úgy néztek ki, mint a fajtiszták, és jóval termetesebbek voltak egy átlag házimacskánál. :)
2012. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
"két félig fajtiszta" Huh....1. fajtiszta valóban, mert MACSKA, 2. ami félig fajTatiszta, az keverék (vagy csúnyábban korcs)
2012. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Mindenesetre szerintem ez a helyzeten nem változtat, szóval ha csak az okoskodás végett válaszolgatsz, akkor akár mehetsz egy olyan helyre is, ahol ezt díjazzák. A felesleges szószaporítás szerintem a kérdezőnek nem fog segíteni, meg én sem vagyok ennyire jártas a témában, szóval ne haragudj, amiért nem "korcsoztam", hanem "félig fajtisztáztam".
2012. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Maxitabi ***** válasza:

Kedves 4-es, 3-as válaszoló csak kijavított: más a fajtiszta (= kutya, macska, stb) és más a fajta(tiszta): tonkinéz,bengáli, maine coon.. A törzskönnyvel igazolod a származását.

Kérdezőnek: lehet, hogy igen, nekem előző cicám volt mc keverék, rövidnek tűnő szőrzet-közelről dúsabb és hosszabb volt, mint az átlag, termetre is erősebb volt, mint más házi cicák, de nem is olyan óriás, mint a mostani (fajtatiszta) mc-m.

2012. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az enyémnek is olyan,hogy ha jobban szemügyre vesszük akkor azért látni, hogy hosszabb a szőre. De egyébként nem feltűnő. Meg a füle végén nőnek úgy felfelé szőrszálak:)

Remélem, hogy nagyra fog nőni:D

Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!