Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskámmal?

Mi lehet a macskámmal?

Figyelt kérdés
2 hete volt elsőnek az a tünet hogy elkezdte rázni a fejét és folyt a nyál a szájából 15 másodperc múlva mintha misem történt volna. Ez megismétlődött ma délután is. Ezt csak úgy említem hogy mindkettő eset tej ivás tejföl evés után történt. Tej allergiára gondoltam még, de ti biztos tudtok valami egyértelmű választ. Nagyon féltem hogy nehogy történjen vele valami. : (
2012. okt. 14. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz szerintrm
2012. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tejet nem szabad adni a macskának. Szokj le róla.
2012. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

De lehet adni tejet, de csak olyat amit állateledelesnél lehet kapni. pl Whiskas tej :)

Nem hiszem, hogy baj lenne de vidd el orvoshoz, hogy véletlenül se legyen semmi.

2012. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már rég elvittem volna orvoshoz csak nem állunk úgy sajnos anyagilag. De mielőtt jönnének azok a kérdések hogy akkor miért vállaltam macskát akkor azt válaszolom hogy a macskám a tesóival együtt egy kóbor macska fialása volt csak én magamhoz szoktattam őket mert sajnáltam mert voltak olyan emberek akik már próbálták lemérgezni ezért magamhoz szoktattam őket. Ajándékba nem tudom adni mert rajtam kívűl mindenkitől elszaladnak. :(


Amúgy köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 14. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mondott semmit az orvos? Amúgy a tejtől férgesedik, de annak a tünete meg a gubbasztás, az erőtlenség, nagy fogyás, és az hogy 1 falatot sem eszik. Ugye ilyen tüneteket nem tapasztaltál? Én sajnos 2x beleestem abba a hibába, mert az orvos azt mondta, hogy nem kell neki féreghajtó mert pici, és a szemem láttára halt meg :( Nagyon szenvedett. :( A másik már a dokinál... Azóta nagyon megtanultam... Féregtelenítőt adj neki, pasztában a legjobb. Nem is drága szerintem. A papírján rajta van, hogy mennyit... tejet, nyers húst, kenyeret ne adj soha cicának..
2012. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet azért rázta a fejét, mert belement az orrába :)
2012. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem a tejtől férgesedik (attól hasmenése lehet, ha nem bírja a gyomra), hanem attól, hogy belekerülnek a szervezetébe (szájon át) a féreg petéi.

És lehet neki nyers húst adni, csak disznóhúst nem szabad, mert abban lehetnek olyan baktériumok, amik árthatnak neki. Nem törvényszerű, de gyakran megesik. Illetve ha fertőzött disznóhúsos késsel vágják a húst, akkor bármilyen húsban lehet. Az enyém minden nap kapott nyers marhahúst.

2012. okt. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Kedves utolsó, szerintem tanulj egy picit mielőtt írsz. Mert nagy hülyeségeket írtál, sőt az egész az! :) Sajnálom a cicádat!!
2012. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Most jól van dorombol de ezek a tünetek úgy jönnek mint derült égből a villámcsapás. Egyik percben dorombol aztán rázza a fejét utána megint normális.
2012. okt. 15. 13:16
 10/12 A kérdező kommentje:
De éppen ez is baj hogy annyit enne mint egy malac csak azért annyit nem adhatunk neki.
2012. okt. 15. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!