Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?...

Mi lehet a baja a cicámnak? Furcsán tartja a fejét

Figyelt kérdés

3 hónapos kandúr cica, sima házimacska. A fejét teljesen ferdén tartja, amikor megy, ül stb. És van még olyan problémája, hogy néha púposan tartja a hátát, és szerintem fáj is neki. De nem tudom, hogy leesett-e valahonnan, vagy a gyomrával vagy a belső szerveivel van-e gond. Bár ez már enyhült nála.

Pár hete történt egy kis baleset. Nyitottam ki a nagy kaput, és macskanyávogásra lettem figyelmes. Lenéztem a földre és szegény cica ott volt beszorulva a kapu alá. Hál\'istennek a nyaka pont elfért, csak a fejét már nem tudta kihúzni alóla. A kaput kicsit megemeltük, tesóm meg kikaparta alul a földet, így kiszabadult a cica. Utána semmi baja nem volt. Ezt a furcsa fejtartást pár napja kezdte. Ma a szeme is olyan furcsa volt... Mintha lázas lenne, de lehet hogy csak túlreagáltam. Állatorvoshoz nem nagyon tudjuk vinni, mert anya nincs itthon, 3-an vagyunk csak (Én, tesóm, és mamánk). Anya külföldön van. Szerintetek mi lehet a baja? Mit csináljunk vele?


2009. aug. 7. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk a kutyánk csinálta ezt, neki belement valami növény a fülébe. Mindenképpen el kellene juttatni valahogy orvoshoz, mert ha tényleg belement valami a fülébe, akkor azt gyorsan ki kell szedetni, nehogy bekerüljön a cica agyába.
2009. aug. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
nekünk akkor tartotta oldalra a fejét az egyik cicánk, amikor atkás volt a füle. szerintem minél előbb vigyétek valami szakavatott emberhez
2009. aug. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megsérülhetett akár a csigolyája is. Hívjátok házhoz a dokit, mert komoly baja lehet4
2009. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Kitört a nyaka,nem viccből mondom.A nyakával van baj.
2009. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Az egyik cicának, akit nem rég vittünk el (mondhatni a testvére volt, csak másik anyától származott) kiderült hogy fülatkája van.

Majd valakit megkérünk hogy vigyen el kocsival, vagy nem tudom. Kár, hogy buszra nem lehet felvinni. Köszi a válaszokat:)

2009. aug. 7. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!