Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaha fogok tudni meg egyet...

Valaha fogok tudni meg egyet ugy szeretni mint ot?

Figyelt kérdés
meg augusztusban meghalt a macskam...6 eves volt, es szules utan 2 nappal halt meg... a kolyket felneveltuk, most mar szep kis kandur! eloszor aatz hittem hogy elfeledteti velem az anyjat, es nem fog hianyozni, es tudom majd anniyra szeretni a kicsit is mind az edesanyjat szerettem.... de nem,.... nagyon hianyzik a macskam, e s nm tudok azota annyira szeretni egy macskat sem ugy mint ot most kell nekem egy macska.sokan mondtak, hogy ne vegyek ugyanolyan szinu macskat mint o volt, de nekem akkor ish olyan kell, de viszont tudom hogy abban a macskaban mindig ot fofgom latni .
2012. okt. 15. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 16 éves cicámat kellett elaltatni, leállt a mája :( Akkor én is úgy gondoltam, sokáig nem lesz másik, DE pár hét múlva a neten találtam egy mentett cicát, akit januárban szedtek össze félholtan a fagyból.Elhoztuk. Nem helyettesíti a régit, teljesen más. Sokszor eszemben van az előző, de nem hasonlítgatom. Szeretni fogod az "új" cicádat is, hidd el.
2012. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 borcsi02 ***** válasza:

Nem lehet megállni, hogy ne szeressen meg az ember ilyenkor egy másik,új cicát,egyszerűen belopja magát a szívedbe idővel,még ha nem is pótolhatja a korábbi cicádat és nem is hasonlít rá. Talán jobb is,ha nem hasonlít rá,vagy más a neme,hidd el!Ne úgy akard pótolni,hogy hasonlót keresel,mert az sokkal fájdalmasabb! A korábbi cicádat megőrzöd a szívedben,az újjal pedig elkezdődik egy új korszak,egy esély a kicsinek!

Sajnos ugyanezt végig éltem júniusban én is,hamar lett új cicánk,de igazából akkor az motivált,hogy adjak egy esélyt egy új csöppségnek,mert tudtam,hogy nálunk jó helye és szép élete lesz.Nem volt könnyű,nem tudtam én sem úgy szeretni a két kis jövevényünket akkor jó darabig,mint akit elvesztettünk,de idővel nagyon elvarázsoltak ők is,és imádom őket.Más egyéniségek,nehezebb esetek,de nagyon szeretni valóak!Ők nem menhelyről kerültek hozzánk,csak egy rossz gazditól,de ha akkor nem adódik ez a lehetőség,én is biztosan rohanok egy menhelyre,vagy sintértelepre,hogy elhozzak egy kicsit és ezzel megmentsem.

Szerintem a szereteted,amit az elvesztett cicád ébresztett egykor a szívedben,még most is benned van,és a kölyke iránt is érezni fogod. Mit nem adnék,ha a meghalt cicám vonásait,viselkedését láthatnám a mostani cicáimban!Mintha kicsit velem maradt volna.Próbálj meg te is így tekinteni a kis kandúrkádra!

2012. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a pici ugyanugy nyavog es karmol mint a mamaja nyavogot es karmolt, de mikor ez eszmbe jut, megint elszomorodok, es megint hianyozni kezd a cicam !
2012. okt. 17. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!