Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos valakii mi van a macskám...

Sos valakii mi van a macskám szemével?

Figyelt kérdés
Ma reggel csak azt hittem hogy csipás a szeme.. de nem.. valami átlátszó (enyhén véres) ilyen hályog szerű valami van rajta ..mi lehet veele?? várjak vele?? nem nagyon szeretném állatorvoshoz menni vagy vigyem?húnyorít is.

2012. okt. 16. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
VIDD EL! Nem véletlenül "kiabáltam". Szerinted látatlanban mit tudunk mondani?
2012. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vidd el az orvoshoz!

Az enyémnek is volt ilyen, rögtön elvittem, kapott egy injekciót 3000Ftért és egy szemcseppet és elmúlt.

2012. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne késlekedjél, mert megvakul a cicád, vagy ki kell venni a szemét. Lehet, hogy fertőzést kapott más állatoktól, vagy valami megszúrta a szemét, vagy verekedés közben belekarmolt egy másik cica. Gyorsan vidd orvoshoz!
2012. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem szeretnél,de MENJ!Kilyukadhat a szeme ha nincs kezelve!
2012. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vicuska87 ***** válasza:
49%

Hát akkor ne vigyed, legfeljebb megvakul!


Hihetetlen, nekem ilyenkor eszembe sem jutna elgondolkodni, még csak azon sem, hogy elvigyem e. Hát persze hogy el kell vinni!!!!

2012. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szaruhártyafekély. Az én vizslámnak is van plusz glaukómája,amitől megvakult. Feltétlenül vidd orvoshoz.Az is lehet, hogy egy másik macska belekapott.Írd meg mi lett vele. Gyógyulást!:)
2012. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Mit mondott?
2012. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ma viszem.
2012. okt. 17. 14:52
 9/12 A kérdező kommentje:
miylen összegre számitahtok?
2012. okt. 17. 15:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja. Enyémnek valamilyen bakteriális fertőzése volt, negyedszerre találta el a doki a megfelelő szemcseppet. Mi évek óta két cicával járunk hozzá, úgyhogy igen "baráti" árat számított, csak annyit kért, amennyi a vizsgálat, 1500.-Ft-ot, az utolsó két alkalommal pedig semmit. Amire számíts: nyilván a vizsgálat díja, plusz ha ő adja a gyógyszert, annak az ára. 5-6 ezerre kalkulálj, minimum.
2012. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!