Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A sziámi macska ügyetlenebb a...

Alaque kérdése:

A sziámi macska ügyetlenebb a házi rokonánál?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ez általános? Van ugyanis két kiscicám, két-három hónaposak lehetnek. A sziámi, bár pár héttel fiatalabb a perzsa-házi keveréknél, sokkal pufókabb. Na meg falánkabb. Ez normális? Nekik ilyen a természetük? Vagy egyszerűen egyik ilyen, másik olyan? Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a sziámi okosabb, tanulékonyabb, emiatt jóval megfontoltabb. Tiszta Garfield. A másik egy hűbelebalázs. Állandóan rosszalkodik, kilincsre ugrál, ha kizárjuk, nem lehet vele bírni. Nincs is félelemérzete! :D Ami meg a sziámit illeti, pont mikor elkezdtem ezt írni, szólt barátnőm, hogy végre fel tudott ugrani egyedül a kád szélére.


Szóval ez így van rendjén, vagy macskája válogatja?



2012. okt. 17. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én sziámim (3 hónapos), de rendkívül ügyes teremtés. A kádra már rég felugrik. Gyors és precíz. Előző cicám perzsa volt, nem mondom, hogy nem volt ügyes, ő inkább okos volt. Ez egyelőre nem mondható el a sziámimról, de persze még kicsi, nem tudom megítélni milyen lesz nagynak.

Szerintem macskája válogatja, nem lehet általánosítani.

2012. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zsír. És a tiéd is pufók?
2012. okt. 17. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem pufók még, nagyon formásan növekszik.
2012. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sziámi keverék van,ügyes cicus,gyors is,de nagyon vigyáz,hogy mikor hova lép.
2012. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos sziámi keverék kandúrom van és olyan kis szerencsétlen h elképesztő. leesik, nekimegy mindennek, megy mint egy dömper felborít mindent, lever mindent de nagyon aranyos :D semmi fizikai baja nincs, egyszerűen ilyen.
2012. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!