Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák megisszák az alkoholt?

A macskák megisszák az alkoholt?

Figyelt kérdés
Sok videót láttam youtube-n ahol a macskák részegen botladoznak és szenzációsan aranyosak :DD hogyan itatják le ezeket? meg isszák a macskák az alkoholt?

2012. okt. 17. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Erre lenne egy nyomdafestéket nem tűrő válaszom...


Maradjunk annyiban, hogy ha bármennyi, akár csak egy tűhegynyi szeretet is van benned az állatok iránt, akkor nem kísérletezel ilyesmivel!

Baromira nem aranyos, az alkohol már önmagában árt egy állatnak, arról nem is beszélve, hogy ha leesik így magasból, akkor akár bele is halhat.

2012. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

kutyát már láttam sört nyalogatni a földről, nem fintorgott :D

szerintem a macskák is megisszák.

2012. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a macskak nem iszak meg az alkoholt. Azokon a videokon altatasbol ebrednek, azert olyan kabak.
2012. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
MEG NE PRÓBÁLD!
2012. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sajnos de. Amikor elől hagytam a krémlikőrt felespohárban, belenyaltak.. Azt nem tudom elmondani se, mennyire megijedtem. Nagyon féltem a kis hülyéket, de szerencsére nem lett semmi bajuk. :)

Ne próbáld ki, mert bajuk lehet tőle. Nem olyan a szervezetük, mint a miénk.

2012. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy egy szóval is említettem volna, hogy kísérletezni fogok ilyennel. nincs is macskám, csak kiváncsi voltam. egyébként meg szerintem baromira ugyanolyan káros az alkohol az emberi szervezetre.. az egész alkoholt baromira kéne korlátozni szerintem, nagyon ellene vagyok, csak én is rúgtam már be és tudom milyen vicces érzés, meg aranyosak voltak kívülről azok a macskák, látszik is rajtuk hogy "élvezik". valahogy én is így viselkedtem berúgva.


amúgy meg ne vegyetek mindent annyira komolyan... attól hogy egy macska belenyal a likőrödbe nem lesz semmi baja -.-'' lehet hogy máshogy működik a szervezete, de akkor is több "kell" a bajhoz mint egy nyalás.. szóval az ilyen szerintem azért már túlzás.

2012. okt. 17. 22:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy egy nő úgy szoktatta rà a macskáját az alkoholra, hogy először csak egy kicsit rakott a tejébe, aztàn minden nap egy picivel többet. De tényleg nem kéne ilyesmit csinálni
2012. okt. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem isszák meg, és ilyen hülyeség hogy is jut az eszedbe, remélem tényleg nem akarrod kipróbálni -,-
2012. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
úgy látszik a nagy állatbarátok képtelenek olvasni.
2012. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De tudunk. Csak épp nem látjuk szenzációsan aranyosnak, hogy egy kiszolgáltatott állatnak számára ártalmas dolgokat ad valaki. Én kérek elnézést...
2012. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!