Kezdőoldal » Állatok » Macskák » B_zis ha egy fiú szereti a...

B_zis ha egy fiú szereti a macskákat?

Figyelt kérdés

én 15 éves fiú vagyok és sok fiú osztálytársamtól hallottam hogy ígymegúgy utálja a macskákat a lányoktól meg h szeretik ezekszerint csak a csajok szeretik a macskákat?

nem vaok macskamániás csak egyszerüen szeretem a macskákat

nincs macskám


2012. okt. 18. 14:11
1 2
 1/15 Sn0wf0x ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot is ritkán hallok szerencsére...már miért lenne b_zis? És aki halakat tart? jézus...
2012. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem b...s, én is imádom őket. :) A kutyákat viszont nem szeretem, félek tőlük, legalábbis a nagytestűektől.


25/F

2012. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 aspikami ***** válasza:
100%

Nekem is van macskám, miért lenne b_zis?Ne halgass a barom osztálytrásaidra! A Te véleményed számít, az övékét szard le magasról!

14/F

2012. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

neeeeeeeeem.!!!

15,5L vagyok, és imádom, ha egy fiú bírja a macskákat, vagy más állatokat.

Sosem járnék olyan fiúval, aki ne adj isten bántja az állatokat. :(

2012. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aha, az sokkal férfiasabb, ha élve megnyúzza őket... pff. Ezt a hülyeséget, mitől lenne már bu zis.
2012. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én vagyok a főb.zi, mert négy macskám van.

Meg feleségem, és két gyerekem.


Egyáltalán nem b.zis, aki ismeri a macskák mélyen érzelmi individuális lényét, az nem is gondol ilyenre.

2012. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Antimod ***** válasza:
100%

Azért mondják, mert ezt hallják úton-útfélen, és bizonyítási kényszerben szenvednek, hogy ők mekkora férfiak.

Téged ne ez érdekeljen.

Téged mindig az érdekeljen, hogy önmagadat add! Ehhez kell igazi bátorság, mert néha erős az ellenszél.

2012. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is, nekem nem is kéne olyan pasi aki nem szereti a macskákat... az alapból egy jó pont a pasinál ha macskája van, vagy szereti azokat. Ha macskamániás akkor meg ő a tökéletes számomra. A párom is olyan, ő 26F :)

Nem tudom miért mániája sok srácnak, hogy azzal keménykednek hogy utálják a macskákat... ez elég gáz. Ettől nem lesznek macsóférfiállatok az tuti.

2012. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy plussz pozitívum, ha a pasi szereti a macskákat, mivel mániás vagyok :)


27/N

2012. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!