Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Domestos jó bolhák ellen? Jó...

Domestos jó bolhák ellen? Jó sok van.

Figyelt kérdés
Az állatorvos tanácsolta, hogy domestosszal mossunk fel, de alkalmazható pl az ülőgarnitúrán is? Milyen hatással lehet ez emberre, macskára és a garnitúrára?

2012. okt. 19. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A domestos kiszedi a ruha színét, csak a felmosáshoz használd.
2012. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magát az állatot gondolom nem akarod domestosszal átmosni, ne is tedd, gondolom az orvos se mondta. Fürdesd meg bolhaírtó szerrel, ajánlott valamit az orvos?
2012. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha csak egy cseppet tennénk 1 liter vízbe? Van ilyen kis szórófejes spricnink, amivel a növényeknek szoktak párásítani.
2012. okt. 19. 19:56
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Semmit sem ér, az ülőgarnitúrára és a kárpitokra valamint a szőnyegre a legjobb a biokill és a Neostomosan. Kutyára frontline kombo , ami a petéket is kiírtja.
2012. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A macskákat semmiképp :D Azt mondta a doki, hogy a biospotix egyáltalán nem jó (azt néztük ki), a frontline viszont nagyon hatásos. Amúgy a cicák a domestosos napon nem is jöhetnek majd be, nem szeretném, hogy bajuk legyen.
2012. okt. 19. 19:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A Neostomosannal meg lehet fürdetni a kutyát. Garantált a hatás.
2012. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A biokill nagyon mérgező cicákra...
2012. okt. 19. 20:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Megint utolsó vagyok . Tiszta hülye vagyok azt hittem kutyád van. A Neostomosannal nem biztos, hogy macskát lehet fürdetni. A többi , amit írtam érvényes a macskákra is.
2012. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát mindenkinek köszönöm.
2012. okt. 19. 20:04
 10/13 anonim ***** válasza:
A Biokillel csak a kárpitokat lehet lefújni, nem az állatot. Én a cicám fekhelyét fújtam be vele. Semmi baja.
2012. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!