Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni a bolhák ellen?

Mit lehet tenni a bolhák ellen?

Figyelt kérdés

Kiszökött a cicám és sok lett benne a bolha. Fürdettük mát különféle bolhaírtóval. Már főtt diófalevélben is fürdettük. Csepegtettünk levendulát rá, tegnap kapott andvantage spot on-t. Eddig még az sem használt.

És ami a legrosszabb, hogy én is tele lettem bolhával. Már vagy 20 csípés biztos van rajtam. Már kiszellőztettem az ágyneműt, párnákat, pizsit. Körbefújtam ecettel a házat, de még ma este is csíptek a d_gök. Mit lehet még tenni?


2012. okt. 20. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek az irtók mind hatásosak, és valószínűleg hatottak is.

Csak éppen máshol is voltak bolhák, (fekhelyen stb) amit nem irtottatok ki, ezért a maradék újra szaporodott.

Szóval kell valami hatásos méreg, és sokkal átfogóbban kell irtani vele, nem csak a macskán.

2012. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(... a szellőztetés meg az ecet pont nem irtja ki őket)
2012. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az ecet mamánál mindig bevált. Szellőztetés közben, meg isten bocsássa meg a gondolatom, gondoltam kimennek a kis d_gök.

És nem csak a macskát mosdattam meg. Minden olyan helyet áttisztítottam, ahol gyakran fekszik.

2012. okt. 20. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Neostomosant próbáltad? Nekem az jó volt a macskákra. Azzal lepermetezheted a fekhelyét is.
2012. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, azt még nem, de ki fogom próbálni. Köszi! :)
2012. okt. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!