Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúrom étvágytalan nincs...

Kandúrom étvágytalan nincs kedve igazán semmihez. Mi baja lehet? Fél éves

Figyelt kérdés
eddig nagyon energikus volt és a fél lábamat is lerágta volna ha teheti, egy hete ivartalaníttattam, azóta 2szer voltunk kontroll vizsgálaton, tegnapelőtt utoljára és az orvos azt mondta minden rendben vele, szerintetek mi baja lehet hogy hirtelen nem eszik? Nektek volt már ilyen a macskátokkal?

2012. okt. 20. 21:12
 1/8 Vicuska87 ***** válasza:
37%

Az orvosnak is el kell mondani ezeket!

Nem mindig egyforma a cicák étvágya sem egyébként, van hogy többet, van hogy kevesebbet esznek.

2012. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hányt is előtte, orvos tud róla, szerinte a szőre miatt mert elég hosszú, arra vagyok kíváncsi csak hogy az étvágytalanságról van e valakinek tapasztalata, miért, meddig normális, rá tudtátok e venni a macsekot valahogy az evésre, a hosszu hétvégén nem rohannék vele egy héten belül negyedszer dokihoz :D
2012. okt. 20. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy szerelmes, de mivel ivartalan, más lehet a baj. Megvannak a védőoltásai? Más ennivalót sem eszik? pl főtt krumpli?

Lehet, hogy most csak koplal egy-két napot, ragadozóéknál van ilyen.

2012. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Főtt krumplit evett utoljára jóizüen nagyobb(megszokott)mennyiségben konzervvel keverve, a krumpli baj lehet??
2012. okt. 20. 23:56
 5/8 A kérdező kommentje:

vagy épphogy az lenne a diétás?

köszönöm a kommenteket

2012. okt. 21. 00:00
 6/8 Vicuska87 ***** válasza:
45%

Akkor attól is függ, hogy mit akarsz vele etetni! Száraztáp, alutasakos/konzerv eledel!

A krumpli nem éppen jó macskának.

A hosszabb szőr, azt pedig malt soft pasztával tudod neki kezelni. Heti 2x kell neki adni belőle!

2012. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kis korától vegyesen kapja, reggel száraz este alu/konzerv valamivel keverve(rizs, zsemle,ilyenek)tegnap este adtam neki tejet mert azt ugye nem bírja megemészteni és kihozza ha valami rosszba nyalt bele. hasmenés megvolt tőle, de már úgy néz ki újra a régi, őrültködik, ugrabugrál :D

köszönöm a krumplis tippet ezután kerülni fogjuk hátha az volt a baj.

2012. okt. 21. 09:17
 8/8 anonim ***** válasza:

De jó ezeket a macskás dolgokat olvasni..:)

Ilyenkor mindíg megnyugszom, nem én (nem csak én) vagyok ilyen macsekbolond...:)

2012. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!