Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem hat a bolhairtó?...

Miért nem hat a bolhairtó? Vagy hatott?

Figyelt kérdés

A cicám az Advantage spotot kapta,de én két hét múlva még mindig láttam benne bolhákat igaz elvétve, de sosem rajzottak benne! Hozzáteszem az orvos csöpögtette rá előttem, tehát az sem lehet hogy rossz helyre tettem, és azért nem hatott!

Vettem neki a bolhanyakörvet, talán ez most megölte őket!

Most csak néha vakaja a nyakát meg a fülét, hát nm tudom hogy csak a nyakörv idegesíti e vagy bolhás e még mindig! Szerintetek?


2009. aug. 8. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem kutyám van .. de!!!

a csöpögtetőset nem használtam még! mert állítólag rák keltő hatása van ! ha megvédi a kutyát a bolháktól ha nem!

nyakörve van/volt.. de fürdetés után levettem mert azelőtt nem hatott semmit se!

én így vagyok vele hogy megfürdetem és macskákat elzavarom a kertből.. a szomszéd tetőre adok nekik ételt.. a macskákban rengeteg bolha van mert össze vissza járnak kelnek a városban.. persze foglalkozok velük.. :)


persze ha valakinek házi macskája van az más.. akkor avval kell így foglalkozni!!


amúgy a cicudat fürdesd rendszeresen, és alaposan.. mert hiába fürdeted meg.. ha kevés ideig vannak a bolhák samponos víz alatt akkor megszáradnak és újra csípnek!

tapasztalatból mondom! :)

2009. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!