Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha a macskám...

Mit tegyek, ha a macskám egész éjszaka a szekrényt kaparja, mintha ki akarná nyitni?

Figyelt kérdés
Kárt nem tesz benne, meg nem is tudja kinyitni, de nagyon zavar, arra kelek fel éjszaka, hogy kaparja.Nincs benne semmi ami miatt beakarna menni.
2008. máj. 21. 06:06
 1/7 anonim válasza:
0%
rakd ki a macskát a házbol vagy ragd bele a macskát
2008. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégiscsak lehet a szekrényben valami, ami odavonzza. Valami illat, vagy esetleg valami rovar mozgása, amit te nem hallasz, ő viszont igen. Szerintem pakold ki a szekrényt és nézd át alaposan, vagy engedd be és figyeld, hogy mit keres benne!
2008. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aludni akar :) És a házban valószínűleg nem tud elbújni megfelelően. A macskák nagyon szeretnek szekrényben aludni.
2008. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van kaparófája?
2008. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám is ezt csinálja néha,csak benn akar aludni!

Én be szoktam engeni,volt,hogy 4 órát aludt benn,aztán kijött!

2008. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A cicák mindig a oda akarnak bemenni, ami el van zárva előlük. Nem biztos, hogy van benne valami, ami miatt kaparja, egyszerűen csak be van csukva az ajtaja, ezért érdekli. Ha nem probléma, engedd be egy kicsit, lehet, hogy csak körülnéz aztán jön is ki. A csukott ajtó izgatja, nem a szekrény. Mondjuk az enyém is szeret benn aludni a szekrényben :)
2008. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat, ma este beengedem és kiderül mit akart, remélem utána leszokik róla:)
2008. máj. 21. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!