Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jó minőségű junior...

Milyen jó minőségű junior macskaeledelt tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Hol lehet beszerezni, mennyibe kerül?
2009. aug. 8. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Whiskas nagyon jó! tesco, auschan, kisboltok.. 300 ft alatt van azt hiszem a zacskós
2009. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

gondolom szárazkajára, aluttasakosra meg konzervre gongolsz..

én a whiskas-t ajánlom! eléggé drága de megéri.. de ha regisztrálsz a whiskas klubba akkor házhoz visznek ingyen termékmintákat és megnézheted.. a csomag tartalmazza: szárazeledel, 3 alutasakos, , egy kiskönyv..

próbáld ki! megéri! :)

2009. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami minden boltban kapható és elég jó minőség, az a Purina One. Ami nála jobbak, azok például a Royal Canin, az Eukanuba, Acana, Orijen macskatápok. Whiskas, Kitekat és társai malomipari melléktermékekből vannak, minimális állati eredetű alkotórésszel.
2009. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A whiskas nem émium táp, csak szeretik a macskák, mert tele van ízesítőkkel.

Ha igazán jó tápot szeretnél, menj el egy Fressnapf-ba, vagy hasonló állatfelszerelés boltba, ott az eladók is tudnak segíteni. Sokféle márka van, ha egyet kéne mondani, én a Biomillt ajánlanám.

Viszont ha nem tudsz sok pénzt költeni rá, akkor mindegy, hogy whiskast vagy egyszerű teszkósat veszel, mert kb. ugyanaz. Max. annyi a különbség, hogy a cicának jobban ízlik az egyik. :) Még annyit tanácsolnék, hogy igyekezz minél változatosabban táplálni. Ehet főtt húst, rizst, zöldséget, sajtot, sonkát, ilyesmit is. A cicák könnyen válogatósak lesznek, ha csak egyféle ételt kapnak. Ráadásul az olcsó konzervekben nem teng túl a vitamin.

2009. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
émium=prémium, bocsi
2009. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénztárcád engedi, akkor csak prémium minőségű tápot adj a cicáidnak: Hill's, Royal Canin, Profilum. Én ezeket adom cicáimnak. Ha a Profilum honlapján most regisztrálsz, akkor 20% kedvezménnyel veheted meg a termékeit.

Ha ezeket drágának találod, akkor ajánlom a Multifit tápot (Fressnapf-ban lehet kapni).

Én a Whiskast eledeleket nem preferálom.

2009. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%

Friskies Junior alutasakos: százvalahány forint a CBA-ban.

Én adtam neki Whiskas és Kitekat felnőtt alutasakosat is, mert azok is apró húskockákból állnak. Árban is hasonlók.

2009. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!