Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskám...

Mit csináljak a macskám fülével? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Elég rossz képek lettek de nagyon vérzik a cicám füle.Már több hónapja ilyen neki de mivel a másik is ilyen volt előtte és benőtt gondoltam majd ez is befog neki de nem.Voltam állatorvosnál és mikkor mondtam neki hogy a másik meggyógyult csak annyit mondott hogy akkor az is befog.De nem! Hintőporozzam vagy mi?Mit csináljak vele? Köszi a válaszokat előre is!


2012. okt. 22. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen már az én cicusomnak is volt,nekünk adott rá kenőcsöt és sok-sok tanácsot az állatorvos,szóval javaslom,hogy keress fel egy másik állatorvost.
2012. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hintőpor nem jó rá. Betadin, aloe vera növény, neogranormon jó rá.
2012. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 22. 14:32
 4/8 Vicuska87 ***** válasza:
50%

Másik állatorvos.

Ez kivakarás nem? Nincs neki fül atkája?

Magától nem lesz ilyen a füle. Neogranormon, de csak vékonyan, és figyeld, hogy mosdja le a mancsával.

2012. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köss!Meg próbálom bekeni.
2012. okt. 22. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rüh. Orvoshoz, de addig is Betadin.
2012. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem hiszem hogy rühes. Szerintem csak megsérült valahol, vagy tényleg kivakarta. Köröm virág krém is jó rá. Az én cicámnak is volt, és elmúlt pár nap alatt tőle.
2012. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi!:)
2012. okt. 23. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!