Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicánknak már lassan 2 hete...

Cicánknak már lassan 2 hete hasmenése van. Normális, hogy még mindig megy a hasa és felpuffad? Lehet, hogy a kaja miatt van amit adunk neki?

Figyelt kérdés

Voltunk dokinál aki azt mondta gyomorbélgyulladása van (véres volt a széklete, most már nem az, de még mindig híg). Kapott egy injekciót ami elvileg rendbe teszi.

Sok vizet iszik,lehet láza is van, még nem mértem neki. Jó kedélyű egyébként, eszik, iszik, játszik. Párom hozta 2 hete, kóbor cica volt. Evés után van,hogy úgy felpuffad szegénykém, hogy úgy néz ki mint egy terhes cica, de ez kizárt mert fiú cicáról van szó.

Egyébként rendes cica kaját kap.


2012. okt. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Evés után van,hogy úgy felpuffad szegénykém, hogy úgy néz ki mint egy terhes cica


Ez normálisnak mondható, nekem úgy tűnik, hogy csak nagyon vékony és nagyon teleeszi magát, ezért lesz nagy a hasa.

Féregtelenítve volt?

Meg lehet még ismételni az injekciót egyszer, abban vitaminok, immunerősítők vannak, nem árt, ha kap még

egyet.

Van gyógytáp, kb.1400Ft egy zacskó, de az kifejezetten erre való, nekünk azt adta az orvos. Royal Canin, bélgyulladásra való. Egy zacskóval megehet, az elég pár hétig.

2012. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap viszem még egy oltásra. Köszönöm a választ megnyugtatott és valóban sokat eszik.
2012. okt. 23. 10:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és féregtelenítve is volt.
2012. okt. 23. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
az én cicámnak a konzerves kajátol hasmenése van de csak attol..mi kaját váltottunk és már semmi gond :)
2012. okt. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szuri haástalan,kérj synulox 50 mg tablettát és azt kapja 5 napig atól helyreáll a széklete!
2012. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!