Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Be merjek e úgy vállalni egy...

Be merjek e úgy vállalni egy sziámi kölyköt, hogy napi 6-7 órát én nem vagyok otthon, de nem lenne egyedül, mert édesanyám ilyenkor általában otthon lenne?

Figyelt kérdés
Mert nem hiszem, hogy csak a munkanélküli, egész napot otthon töltő embereknek lehet macskája, ráadásul ilyenkor úgyis aludhatna. Vagy nen? :D

2012. okt. 23. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan :D A macskák ennyit simán elvannak egyedül is de mégcsak egyedül sem lesz.:)
2012. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a sziámik egygazdás állatok. Lehetséges, hogy anyukádat választaná gazdának.
2012. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, anya otthon lenne, de nem igazán foglalkozna vele annál többet, hogy egyszer egyszer megsimogatja. Én viszont etetném, velem aludna, sétálni vinném.
2012. okt. 23. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem is sziámim van, ha hosszabb ideig nem vagyok itthon akkor átviszem anyukámhoz, ahol szintén remekül elvan.
2012. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!