Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furminátor jobb, mint a...

Furminátor jobb, mint a bolhafésű?

Figyelt kérdés

Ilyenem van:


[link]


Nekem ezzel is több marok szőr kijön a macskából. Érdemes furminátort vennem?



2012. okt. 23. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a furminátorhoz hasonló aljszőrkiszedő fésűm van ferplast trimmer a neve és sokkal olcsóbb. Nagyon jó. Azóta nem hullik annyira a macskám szőre és imádja a fésülködést.
2012. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most találtam egy kb 9000ft-osat, 4000ért, amit te írtál az mennyibe kerül?
2012. okt. 23. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem Furminator van, akcióban vettem a Fressnapfban, 7 e. Ft-ért. Láttam a Tesz-veszen is, "olyan, mintha", valóban jóval olcsóbban, de nem mertem megkockáztatni, mert ha mégsem válik be, akkor is többezer Ft veszett oda. Inkább összegyűjtöttem az eredetire. Nagyon szuper, olyan, mint a különböző videókon: csak az elhalt aljszőrt szedi ki, de azt marékszámra. (kipróbáltam a saját hajamon és a férjemén is, semmi nem jött ki). Mióta ezzel kezelem a két cicám, alig van szőr a lakásban.
2012. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Erről lenne szó. Ez eredeti, keveset használt, macskaallergia miatt. Remélem tényleg jó lesz.

2012. okt. 23. 23:16
 5/9 A kérdező kommentje:
8000 körül volt eredetileg.
2012. okt. 23. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen van, csak szürke és nagyobb. Hidd el, nem fogsz csalódni benne! Nekem is van bolhafésűm, azzal is jön ki szőr rendesen. De a furminátor sokkal többet szed ki. Én kutyán használom, hosszú szőrűn, de gondolom nem ez a mérvadó, úgyhogy én bátran merem ajánlani neked.
2012. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok: nekem ui. van, mert rövidszőrűek a cicáim. Hidd el, nagyon meg leszel elégedve.
2012. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megrendeltem közben :)
2012. okt. 24. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostmár mindegy, ha megrendelted. A ferplast trimmer 3700 volt, szerintem a furminátor se jobb.
2012. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!