Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy erőteljes ütés egy elég...

Egy erőteljes ütés egy elég vadmacska eliminálásához?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert a főutcán mindig járkál egy és nagyon harcias esténként szokott inkább feltűnni, és sok ismerősömre rátámadt már, barátnőmet meg is sebezte.Én multkor láttam de nem támadt rám csak fújt, de nagyon.
2009. aug. 9. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Macska vagy vadmacska?
2009. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsátok! Inkább hívjátok ki a megfelelő szervet, a vadmacska veszélyeztetett faj m.o.-n és különben is ő előbb lakott ott, mint ti. Persze nem ő, hanem a fajtája.

Állatvédők elfogják és parkba viszik, vagy megfelelő helyre.

2009. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A vadmacska ugy emlekszek vedet, szoval, inkabb ne eliminald.

Viszont, macskafelek csak ugy nem tamadnak emberre igy ha ez igy esett, lehet, veszett. Ugyhogy gond van.


A kerdesedre a valasz: relative nem. Ha megfeleloen talalod el, a megfelelo helyen, meg egy nem eroteljes utes is "eliminalja", de egy tamado macska nem nagyon hagyja hogy ezt kivitelezd.

Szoval, a konkluziom, ha tenyleg ugy van, ahogy mondod, es meg eliminalni is sikerul, mindenfelekeppen vizsgaltasd meg, mert ha veszett, (es erre esely is van!) mindenfelekeppen a orvoshoz kell vinni a baratnodet.

2009. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Féltek a cicáktól!!! XDXDXD
2009. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14:10: Cicaktol... Jah, relative felunk egy 4+ kg, csupa fog/korom es izom ragadozotol. Az, hogy szerinted egy "cica" nem lehet veszelyes, az a te tajekozatlansagodat mutatja.

(Egyebbkent, nem jellemzo, tenyleg, hogy a macska mint olyan, ellenfelkent legyen egy embernek. De hidd el, adott esetben, nagyon sulyos seruleseket tudnak okozni.)

2009. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Oda adjam a rotimat?:D
2009. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
14:18: hat, ha olyan fax vagy, hogy bekockaztatod, hogy a rotid veszetseget kapjon, egy lehetseges hogy veszett macska tamadasa miatt, akkor szerintem nyugottan.
2009. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a főutcán járkál, elég nagy az esélye, hogy majd elütik. (Már ha nem sétáló utca.)

Kerüljétek ki, biztos megvan rá az oka, hogy ennyire agresszív, lehet sokan csak bántani akarják, vagy meg is tették.

Én a helyedben mindig vinnék neki kaját oda ahol lakik és egy kis idő után ha majd téged meglát, örülni fog, nem támadni. (tapasztalatból írom)

2009. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a tűzoltók is szoktak befogni veszélyes állatokat.. Vagy sintér.. De semmiképp se bántsd szerencsétlent. Nem hiszem, hogy ő tehetne az agressziójáról.
2009. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vadmacska! Semmi esetre se bántsátok, mert védett faj, persze, azért vigyázzatok, hogy nehogy megmarjon benneteket. Szóljatok állatvédőknek!
2009. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!