Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig él egy macska?

Meddig él egy macska?

Figyelt kérdés
9 éves macskát magatokhoz vennétek?
2012. okt. 24. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
persze mivel simán élnek 13-15 évig is sőt tovább is. nálunk épp a legöregebb egy 14 és fél éves kijárós nőstény macskusz. de ismerek egy 20 éves macskát is :)
2012. okt. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bőven..az enyém is kb 13 éves mégis most jött a territóriumáról(körülnézett ) és most a hasamon dorombol..
2012. okt. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindenféle cicát magamhoz vennék, ha tehetném. Menhelyen attól mented meg, hogy örökre ott maradjon, sintértelepen pedig az altatástól.

Sajnos, kevesen gondolkodnak 5 év feletti cica örökbefogadásában, mindenkinek kiscica kell. Pedig a középkorú és idősebb macsekoknak is szükségük van a szeretetre, a törődésre.

2012. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm macskája 20 évig élt. Sima házi macska volt.
2012. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mecse ***** válasza:

Persze, nemcsak a fiatal cicáknak kell a szerető otthon.


A legidősebb cica akit "ismertem" olyan módon hogy ismertem a gazdáját míg még élt a cicó, 24 éves volt :).

2012. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Huhh köszönöm a válaszokat!

Barátnőmnek szeretném a cicát szülinapjára de én nem értek úgy a cicákhoz ezért kérdeztem! :)

2012. okt. 24. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:

24 éves az én legöregebb macska "ismerősöm" pedig a hírhed whiskason él 24 éve.. két éve kedve támadt kiugrani 1.5 emeletről.. semmi baja nem lett,nekünk szivrohamunk volt..

azt mondta nemrég nekem egy állatorvos hogy a hosszú élet titka a jó macskatáp.. és hogy ne etessem maradékkal..

2012. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!