Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicákkal?

Mit csináljak a cicákkal?

Figyelt kérdés
Tavaly kaptam egy lány cicát, akit mihamarabb ivartalaníttatni akartam, de nem jött össze és most van 4 kiscicánk, akiknek nem találok gazdit pedig már 8 hetesek. Mit csináljak velük? Esetleg valakit nem érdekel?:D

2012. okt. 24. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hirdetted már vaterán és hasonló oldalakon? Van nálatok állatvásár? Ha van, javaslom, hogy köss egy kis szalagot a nyakukba, úgy biztosan felfigyelnek rájuk :)

3 hónapos korban szoktak egyébként macskát örökbeadni, de neten hirdetheted, csak majd később vihetik el.

Nekem már van 5 macskám, mind ivartalanított, úgyhogy itt most több nem fér el :)

2012. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy MÁR 8 hetesek??? 12 hetesen szokás őket örökbeadni. Miért, te mikor akartad lepasszolni őket?
2012. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát mi 2 hónaposan hoztuk az anyjukat, azért mondtam hogy MÁR 8 hetesek, de akkor még nem "passzolom" le őket. Legalább van még időm gazdit keresgélni, amúgy csak bolhapiac van, lehet kimegyek velük egyik vasárnap.:D
2012. okt. 24. 16:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Tölts fel képeket a kepfeltoltes.hu-ra. Van vörös cica? Arra könnyebb lenne rábeszélnem a családot esetleg :D
2012. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

vörös sajnos nincs.:/

[link] lány

[link] fiú

[link] lány

[link] fiú

2012. okt. 24. 16:44
 6/14 anonim ***** válasza:
hol laktok? pont ilyen kiscicákat keresek! és házi cicák vagy valamilyen fajta?
2012. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyosak, a szürkések olyanok, mint a "whiskas" macska, őket biztos hamar elviszik :)
2012. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kár hogy a kutyám nem szereti a macskákat :(
2012. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
sopronba lakok, amúgy az anyjuk is ilyen szürke.:D
2012. okt. 25. 11:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is pont cica keresésben vagyok...hoznék is el tőled egyet, mert nagyon szépek, de Sopron az nagyon messze van tőlünk. Tatabányai vagyok.


Mindenképp hirdesd őket. Állatorvosi rendelőbe, állatos boltba is ki lehet rakni hirdetést, csak meg kell kérdezni a tulajt, orvost.

2012. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!