Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta macska ez? (lent)

Milyen fajta macska ez? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


ez milyen fajta macska(whiskas reklámban is ilyen van)?És érdemes szobacicának? Mert apukám tulajdonképpen nem tűri meg az állatokat a környezetében, de nemrég ilyen macskát akart venni. Aztán ugye nem lett belőle semmi, de voltunk vendégségben és ott is ilyen cica volt, és azt még meg is simogatta! és megígérte ha kész lesz a házunk(nemsokára) lehet hogy kapunk egy ilyen macskát. Csak nemtudom, mert egy kicsit ivott is és háááát... de másnap megkérdeztem és azt mondta nem felejtette el. Szóval valahogy szeretném megpuhítani, mert ha nem nyaggatom nem lesz belőle semmi. De ez milyen fajta macska? tudom hogy van házimacska is ilyen de ez valamilyen fajmacska nem?


2012. okt. 24. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Brit rövidszőrű cica
2012. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok: [link]

itt leírja a jellemzőit

2012. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megnézed az előtted való kérdést, valaki pont ehhez hasonló cicáknak keres gazdát.
2012. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mecse ***** válasza:
Igen, brit rövid szőrű. Ezüst-fekete márvány mintás (silver tabby), hogy teljesen pontos legyek.
2012. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De sima házimacskába is van ilyen színű. Ha nem ragaszkodsz a pedigréhez, az előző kérdések egyikében van, aki ilyesmi cicusokhoz keres gazdit.

Sőt, a menhelyen ahová járok, már nem egyszer láttam fajtatiszta (jellegű) felnőtt cicust. Persze ilyen fajtájút és színűt. Szóval érdemes ott is körülnézni.

2012. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!