Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy működnek ezek a csapóajtó...

Hogy működnek ezek a csapóajtós, szénszűrős macskavécék? Ebbe is kell ugyanúgy macskaalom?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már el légyszíves. Mikor kell a szénszűrőt cserélni?
2012. okt. 24. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A szénszűrőt 3 havonta kell cserélni. Ugyanúgy alom kell bele, az alja olyan, mint egy átlagos almostál, annyi a különbség, hogy van egy levehető fedele, amin az ajtó és a szénszűrő is van.
2012. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És jobb mint a sima alom?
2012. okt. 24. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
annyival jobb, hogy a szén megköti a büdit. nekünk is van de az ajtó nincs rajta és így a szűrő sem...nem szeretik a cicák :)
2012. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Neked elvileg jobb. Szerintem hülyeség. Azt a kristály almot kell venni és időben kiszedni a szart belőle és nem lesz büdös.

Szerintem azzal, hogy egy fedelet teszel rá, csak előjön a nem látom majd később kitakarítom probléma. Lehet neked jó lesz, de bent a macskának attól még ott lesz a szar meg a pisi az odúban és én sem élvezném,ha abba kellene bemászni tojni és még a szélére se tud rendesen felállni a tetőtől.

2012. okt. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb macska fél a csapóajtajától, sőt a tetejétől is tapasztalatom szerint. Ezért a menhelyen - ha én pucolom a macsekokat - mindig szépen leszedem a tetejüket, és úgy hagyom őket. Mások persze ráteszik: olyankor tiszta sz-r az egész kifutó, mert némely cicák nem mernek bemenni.
2012. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én mindig hallom, ha megy wczi, mert zörög az alom és utána egyből kiveszem, tehát azt megcáfolnám, hogy azért kell a tető, hogy ne látszódjon a sz@r. Nekem a szűrőt folyton kitépkedték, úgyhogy már nincs benne, amúgy se ért sokat szilikátos macskaalmom van, a kakit kiszedem mert büdös, szénszűrővel együtt is, a pisi szagot meg megköti az alom. Az ajtót meg alapból nem tettem fel, mert sejtettem, hogy gondok lennének vele, csak félnének tőle. Szerintem esztétikus a tető, szép kis "házikó" jellege van, és nem is szóródik ki az alom, csak amit a lábukon kihoznak.
2012. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk menhelyen érthető, hogy nem a legjobb a fedett alom, gondolom sok az új cica, és idő kelhet, míg megszokják.
2012. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem a lényeg az lenne, hogy ne hordja szét az almot.
2012. okt. 25. 20:23
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, ez szerintem kulturáltabb és kényelmesebb a macskának is, meg nem feltétlen kell ezt és ennyiért, házilag is tök jót lehet csinálni. Mi pl. a tetejére pakolunk dolgokat.

2012. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!