Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a cicámat a macskawc használatára? Miért kint végzi el a dolgát?

Figyelt kérdés
Amióta szilikonos almot tettünk az almába nem akarja használni egy darabig még tetszett neki, de már kikéreckedik a kertbe.Mit csináljak hogy visszaszokjon?
2012. okt. 25. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne engedd ki, ha ki akar menni, hanem tedd rá az alomra. Addig csináld, míg bele nem wczik.
2012. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbáljatok meg visszatérni a hagyományos alomra, hátha az segít. Azzal egyébként mi a gond, ha a kertben végzi? Gondosan elkaparja, nem biztos, hogy találtok "aknákat". :D
2012. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem én engedem ki hanem a szüleim, azzal nincs baj hogy kimegy, de ha elköltözöm egy lakásba ahol nincs kert akkor lesz gond.Mert akkor nem lehet kiengedni felügyelet nélkül.

A régi alomot gyakrabban kell cserélni és az büdös volt nagyon de lehet neki az tetszett.:D

2012. okt. 25. 11:00
 4/14 A kérdező kommentje:
De addig nyávog míg ki nem engedi valaki, de kifogom próbálni h.nem és rárakom az alomra.Volt már h.a szobába wc-zett nem is akárhova mert nem engedtük ki.:(pedig ott van neki a tiszta alom.
2012. okt. 25. 11:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Fél az új alomtól, de ha többször ráteszed é végül belepisil, rájön, hogy nem is olyan félelmetes :)
2012. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az Aldis alom a legjobb. nem kell csak a macskapiszkot kiszedni,mert gombócba összeáll a pisi is. Egyébként az én macskám se hajlandó újabban az alomba végezni a dolgát. Pedig én ugyanazt használom. Valamelyik nap este 10 órakkor elkezdett keservesen vernyákolni. Nem engedtem ki, beleraktam az alomba. Kijött. Aztán még háromszor próbálkoztam. Kijött. Gondoltam nem kell neki. Egyszercsak eltűnt. 10 perc múlva jön a lányom, az emeletről, hogy a fenti fürdőbe piszkított a fürdőszobaszőnyeg alá. Egyébként egész nyáron kijárt, most akarjuk visszaszoktatni a benti alomhoz. Nem nagyon megy, pedig tavaly télen, mikor még kölyök volt, nem volt vele gond.
2012. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Vicuska87 ***** válasza:

A fressnapf-os premiere excellente alom, ami nem büdös egyaltalán, ha napi 2x van takarítva!

Nem szereti a szilikont, mert az műanyag semmi, az nem természetes!

2012. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, az enyém is sajnos megszokta h.nyáron kijár és most nehéz visszaszoktatni.Előtte simán belement wc-ni kölyök korában.Akkor most dobhatom ki a méregdrága szilikonos almot.Próbálgattam beletenni de kimászik belőle és vernyákol.Most meg alszik hál isten még nem piszkított sehová.De volt hogy ő is a lábtörlő alá csinálta...
2012. okt. 25. 14:46
 9/14 A kérdező kommentje:

Na kicseréltem az almát egy másfajtára ami még megmaradt régebbről kiváncsi leszek hogy belemászik-e a dobozba lehet lekéne venni a tetejét úgy jobban belemenne?

És nem tud valaki segíteni hámot kellene venni hogyha visszük állatdokihoz ne fusson el. milyet válasszak ami nem nyomja és kényelmes?

2012. okt. 25. 15:43
 10/14 Vicuska87 ***** válasza:
Dokihoz hordozóba visszük, vagy dobozba, ha nincs pénzed hordozóra! Hámon nem célszerű, megijed, ideges lesz, valakit megkarmol összeveszik más állatokkal!
2012. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!