Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem akarom, hogy elvigyék a...

Nem akarom, hogy elvigyék a kiscicám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A macskám ellett nyáron négy kiscicát. Mindegyikhez nagyon kötődök...és az öcsém azt mondta, hogy elviszi az egyiket a haverjához, de én nem akarom...Most is sírok, úgy szeretem azt a kiscicát. Fekete-fehér, kandúr kölyök. Nagyon szeretem őt, nem akarom, hogy elmenjen. Hétfőn viszik el.:(

2012. okt. 25. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne engedd. Mond meg az öcsédnek, hogy nem viheti el.
2012. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
kettő cicád van? Anya és kicsinye? Az nem sok. Szerintem se engedd,majd lesz neki még akkor,majd el lehet őket ajándékozni.
2012. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A cicákat ivartalaníttassátok.

Jövőre már 4*2-3 cica lesz?

2012. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ivartalanítani fogjuk...

Nem, öt van. egy nagy cica és négy kölyke...

2012. okt. 25. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg a szüleiddel!


ha pedig úgy lesz, h elviszi a haverjához, akkor menj vele. neked szerintem sok az öt cica. kísérd el a tesód, lehet nagy szeretettel, boldogsággal várják a kismacsekot, és megnyugszol, h egy biztos, szerető családba kerül!

2012. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A családot ismerem, nagy udvaruk van, a fiuk normális...már megnyugodtam, de rossz lesz megszokni, hogy már csak négy cica vár az öt helyett.:(
2012. okt. 25. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 macskám van, de a 4 is épp elég majd ivartalaníttatni, meg rendesen ellátni. Ha jó helye lesz a cicának, nem kell aggódnod miatta.
2012. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látogasd majd meg néha. Nagy költség ellátni 5 macskát, kaja , oltások , ivartalanítás ( mert merem remélni ezek után lesz ivartalanítás )...
2012. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!