Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes ezt látnotok, nekem...

Érdemes ezt látnotok, nekem nagyon tetszik mind a videó, mind a cikk. Na hogy tetszik?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 26. 00:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Már régebben is láttam, de újra rátaláltam, gondoltam megosztom veletek, ha még nem láttátok :)))
2012. okt. 26. 00:31
 2/9 anonim ***** válasza:
beteg. de jó tudni, hogy ivartalanítottak :D
2012. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én orosz csajokról láttam vifeót, akik kiköltöztek Szibériába az állatmenhelyükkel, a sok sérült állattal, hogy végre békében élhessenek és ott is csesztették őket a környéken élők. Igazi hősök.
2012. okt. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Beköltöznék hozzájuk :)

Hatalmas költségekkel járhat ez az egész, kész csoda hogy fent tudja tartani...

2012. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus. Jó látni, hogy vannak ilyen emberek. Minden tiszteletem az ilyeneké.
2012. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szépen gondozza őket!

A kinézetük nagyon szép, kitűnően tudja gondozni őket. És mennyire szeretik a macskák őt!

2012. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, rengetegen van a cicák és boldognak néznek ki :)
2012. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ÚÚÚgy elmennék ide segíteni és simogatni!!! :D Egyébként őket már láttam az Animal Planeten...
2012. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről én is hallottam, láttam riportot. Hatalmas munka, kötelességtudat. Fontosnak tartom az ilyesfajta menhelyek működését, mert tényleg mindent beleadnak. Gondoljunk csak bele, mennyi pénz kell az 500 macska napi etetéséhez, almozásához, a gyógyszerek, az alom, az orvosi ellátás... Még adományok mellett is rengeteg, ha egy macska 1 nap 1 konzervet eszik, 500 konzerv, és ez csak egy nap.
2012. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!