Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy nőstény cicám kb.4-5...

Van egy nőstény cicám kb.4-5 hónapos, és szokott "pukizni" ez normális?

Figyelt kérdés

A cicám fingik miután az ölembe ugrik, vagy csak alszik, ezt normális dolog?


a másik cicám 7 hónapos ő vele ilyen még nem volt.



2012. okt. 26. 05:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a kiscicának nem jó az, amit adsz neki enni.

Macskával nincs tapasztalatom, de kutyánál ilyen esetben azt javasolják, hogy válts tápot.

2012. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok lehet a bélgáz termelődése, ha sokat pukizik. Mivel eteted? Esetleg javítsatok az étrendjén. Ha nem pukizik sokat, az nem gond, természetes dolog, mint az embernél is. És a mi cicánk is szokott néha néha szellenteni sunyi módon:D
2012. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vicuska87 ***** válasza:
54%
Az étrend miatt sok a bélgáza! Próbáljatok mát éledelt adni neki!
2012. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Enyém is szokott időnként az orrom alá durrogni, mikor felugrik. Vsz. ahogy összenyomja a pocakját, attól.
2012. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindkettő cicát ugyanazzal a kajával etetem, néha azt eszik amit mi meghagyunk maradékot, de általában Interspáros eledellel etetjük. Vagy cba-s.


Nagy ritkán drágább táppal, Royal canin, stb.


De ha mindkettő ugyanazt eszi h lehet h csak az egyik pukizik? xD

2012. okt. 26. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb maradékot és több minőségi tápot kapjanak. Mindkettőnek, mert a vitamin kell. Royal Canin-t tudsz venni nagy mennyiségben olcsón internetről, úgy kb olyan ár jön ki, mintha sparos tápot vennél.
2012. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

mellette kapnak vitamin tabletát is, melytől szép fényes a bundájuk, egészségesek.


De majd utána nézek, honnan lehetne nagyobb mennyiségben olcsóbbat venni

2012. okt. 26. 19:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor leírom :)

Zoofast.hu oldalon vannak jó dolgok. Ha 10kgosat veszel, ingyen kihozzák, drágának tűnhet egyszerre, 12.500Ft egy 10kg-os, de egy macskának kb fél évig elég.

2012. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Maxitabi ***** válasza:
Minthogy mi sem vagyunk egyformák, úgy a cicák sem... Ami az egyiknek jó, az lehet, hogy nem jó a másiknak!Ha peched van, nem bír valamit- a tápokban-amit nem csodálok, állateledelt tilos szupermarketekben venni!! Meghalni nem fognak a cicák tőle, de nem is jó nekik hosszú távon.A maradékkal is vigyázni kell, elvileg nem szabad nekik fűszereket, cukrot enni!!!Ajánlanám neked a drága RC helyett esetleg az acana, orijen, applaws tápokat, de olcsóbb a josera, brit tápokat is. Ahogy előttem már írták, ha neten rendelsz nagyobb mennyiséget, akkor sokkal olcsóbban jössz ki!
2012. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az én két cicám is ugyanazt a tápot eszi; az egyik szokott pukizni, a másik nem. Szerintem ez normális - emberek se egyformán reagálnak.

Egyébként 2 ugyanolyan fajta cica? Nálunk az egyik sziámi, a másik házicica. A házicica sokszor kikönyörgi a házikosztot, talán ez okozza a pukizást, vagy talán más az emésztése. Szerintem ne aggódj. :)

2012. nov. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!