Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez a 'néma nyávogás'?

Mi ez a 'néma nyávogás'?

Figyelt kérdés

Három hónapos lesz, nőstény kismacska. Néha nyávog egyet, de nem ad ki hangot, csak kinyitja a száját, egy kicsit nyekereg hozzá, vagy valami hasonló.


Nem rendszeresen csinálja, eddgi akkor csinálta, ha leszidtuk, evés után, ha rosszat csinált és nem akarta hogy meglássam (mert épp arrafelé mentem), tehát teljesen rendszertelenül..

Mi ez?


2009. aug. 9. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

enyém is szokta. nincs ezzel semmi gond. Ugyanolyan dolog, hogy te is másképp és másképp beszélsz.


Off:

azt próbáld ki, hogy bújj el egy ajtókijárat mögött és csak a fejeddel kandikálj ki és nézz rá:)

az enyém olyankor mindíg rámnyávog vagy néha nyekereg ahogy a tied is szokott.

2009. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tök normális, az én cicám is így nyávog ,de ő mindig :D
2009. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

volt olyan cicánk, aki ezt csinálta kiskorában, egész megszoktuk, aztán egyszercsak "megszólalt", meg is döbbentünk. Azóta nyávog szépen.

Illetve időnként minden macskánk használja a néma változatot is, ez tapasztalatra a normál sürgetés (nyisd ki az ajtót) és a máu-máuzás (nagyon éhes vagyok) között van valahol

2009. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, az enyém kiskora óta így "nyávog", már vagy 4 éves.:D
2009. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyan aranyos, akkor megnyugodtam.

De ez nála mi?

2009. aug. 10. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!