Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhák ellen mit vegyek a...

Bolhák ellen mit vegyek a cicámnak?

Figyelt kérdés
3 hónapos cicám tele van bolhákkal. Nyakörv, cseppek eddig nem használtak. Van még valami más?
2009. aug. 10. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Frontline, az nagyon hatásos.
2009. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
front line.
2009. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
stronghold és frontline is bejött. A lényeg, hogy olyan kenőcsöt kérjél a kisállatpatikában, amelyiket a marra kell cseppenteni. Ezzel jó tapasztalatunk van macskánál és kutyával is, más megoldással (nyakörv, tabletta) közel sem annyira jó. Ja, arra készülj fel, hogyha most bolhás, akkor igen menekülnek majd belőle utána, látsz még a folyosó közepén is (és a kezed fején, és a szennyes ruhákon stb). De 1-2 nap, és nyomukat sem látod.
2009. aug. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Frontline vagy Andvantage.

Nyakörv nekem sem volt hatásos soha.

2009. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Van egy jó márkájú bolhaelleni nyakörv ami 2300 Ft volt 2 hónapja és elvileg 4 hónapig jó
2009. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Frontline!
2009. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is csak a Frontline-t ajánlom.
2009. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fürdés! Nálam mindig bejött amíg nem lehetett nyakörvezni. Kiskutyának viszont nekem az állatorvos Piretrin port ajánlott. Gondolom kiscicának is jó. Én csak nyakörvet használok és semmi gond vele. Legjobb szerintem a Miaú.
2009. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!