Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskam vemhes, es ugy...

Ha a macskam vemhes, es ugy jatszunk, hogy csomoszor hatra vagja magat, meg ugral es elesik vagy mi, akkor lehet bajuk a cicaknak?

Figyelt kérdés
Es ha igen akkor mi? Es olyankor mi van? Artalmas az anyacicara ez? Neki lehet baja? FONTOS
2012. okt. 26. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja, ha magától csinálja, tudják ők, hogy mi a jó nekik.

Viszont a legjobb az lenne, ha ivartalaníttatnád, ha nagy a hasa, akkor a szülés után, ha még éppenhogy terhes akkor most is lehet.

2012. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg nem biztos hogy terhes, anya mondja, mert mar kezd kover lenni! Es ez egy vekony fajta cica.
2012. okt. 26. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyukád nem gondolt az ivartalanításra? Vagy mit csináltok a sok kiscicával? Rengeteg születik, nehéz nekik gazdát találni.
2012. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen nem ártalmas. Ugyanúgy vadásznak, játszanak az egérrel, a madárral amit megfognak.

A macska ösztönlény, pontosan tudja mit lehet és mit nem.


Amúgy egyetértek az ivartalanítással! Ha még nem biztos hogy vemhes, akkor meg pláne. Mert ha vemhes is akkor az elején jár, és akkor a doki abortálja.

Mi egyszer hagytuk fialni a cicát, akkor 4 kiscicának adott életet. És csak kettőnek találtunk gazdit. Egyáltalán nem egyszerű nekik gazdit találni, na meg ha felelősen döntesz akkor az sem mindegy, hogy kinek adod oda.


És így lett három macskánk, mert nem találtunk két picurnak gazdit. És így már három cicát vihettem ivartalanítani. Nem bántam meg, mert mindegyik egy külön öröm az életemben (bár már csak ketten vannak :( ), de én megtehettem anyagilag ezt. Ti megtehetitek, hogy esetleg többet is vigyetek műteni? Jobban jártok, ha még most elviszitek a macskát!

2012. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi nem igazan tehetjuk meg :/ de ugye az ivartalanitastol nem lesz vekony a cicam? Csak mert a szomszedba is ivartalanitva lett egy, es szuper vekony, es olyan cicat nem akarok :( en szeretem ha jo husiban van.
2012. okt. 28. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz sovány, sőt inkább hízni szoktak ivartalanítás után. Beszéljetek meg az orvossal részletfizetést, jobban járna a macska is,meg ti is, mit kezdetek majd annyi kismacskával, évente többszöris szülhet az anya, na meg a kölykeik is.
2012. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
És ha nekik kis macska kell akkor mivan szeretekfőzni? Itt csak ezt tudják az emberek, állatorvos, ivartalanítás....Semmi mást nem tudtok.
2012. dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nekik kismacska kell, fogadjanak örökbe... tele van minden hontalan cicákkal, nem kell feleslegesen növelni a felesleges macskákat. és épp irta, hogy nem tehetik meg, hogy sok macskát tartsanak el. mert, te mit csinálnál a sok macskával? megföznéd, nagyokos? elég tusko lehetsz, utolso!
2014. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!