Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicáknál van olyan, hogy...

A cicáknál van olyan, hogy túl fiatalok arra, hogy felneveljék a kis cicájukat? És ha van akkor mennyi idős korig van ez?

Figyelt kérdés
Áprilisban lett egy éves és én nagyon féltem.
2008. máj. 21. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az állatvilágban ha eléri az ivarérett kort (azaz tud kisciákat szülni) akkor már fel is tudja nevelni, ha a körülmények (élelem, téli menedék) adottak. Természetesen az alma nem esik messze a fájától: egy falusi cica vadászni is megtanítja kölykeit, ugyanez egy panelben nem megy (azaz egy őshonos panelmacska rossz esélyekkel kezd, ha kikerül falura).

Én inkább azért félteném, hogy te fel tudsz-e nevelni még egy halom macskát (azaz élelem és a többi)...

2008. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt olyan macskánk, hogy fiatalon lett kiscicája, feltudja nevelni, csak talán jobban bajlódik még megszületnek.
2008. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában a cicáknak nem okoz gondot hogy az első szülést követően felneveljék a kicsiket. Az én macsekom is alig volt 1 éves mikor lettek kiscicái, de nagyon szépen felnevlte őket. Én is úgyanúgy féltem mint te:-)))) Ne félj nem lesz gond.
2008. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a cicák nem gondatlanságból leszenk vemhesek, mint az emberek. nálunk is most ellett a cicus, pedig még nem volt egy éves, nagyon gondosan nevelgeti a cicákat, és valószínűleg hamarosan jön a következő adag. ennek mondjuk annyira nem örülünk...
2008. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!