Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék 1 házi kiscicát a...

Szeretnék 1 házi kiscicát a szülinapomra ami nem sokára itt lesz, de anyáék nem szeretnék ha lenne 1 kiscica a házba lenne már van 1 kutyám és akváriumban 10 halam mit tegyek, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Mit tegyek az érdekébe, hogy kapjak 1 kiscicát?Hogy vehetném rá anyukámat, apukámat? Én 12/Fiú vagyok

2012. okt. 27. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsd be, hogy tudnád gondját viselni pl: mindig rakj rendet a házban, ápold szorgosan a halaid és a kutyid hogy lássák, tudnál rá vigyázni(szerintem):D
2012. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is megoldás, ha az utcán találsz egy macskát és hazaviszed. Gondolom nem fogják azt mondani a szüleid, hogy vidd vissza sz utcára, ahol találtad. Amúgy gondoskodsz is a kutyáról meg a halakról vagy csak úgy vannak? Mert ha nem, akkor lehet, hogy éppen ezért nem engedik meg a cicát sem... Mondogasd nekik, hogy szeretnél macskát, meg gondoskodni fogsz róla. Ezek általában segítenek.
2012. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ezeket sokszor(kivétel=rendrakás)megcsinálom
2012. okt. 27. 15:27
 4/12 A kérdező kommentje:
A mi utcánkba sztem nincs macska
2012. okt. 27. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

van egy kutyád meg 10 halad.. bőven elég annyi egy 12 éves fiúnak...


én színtiszta 5ös tanuló voltam, mindent megcsináltam itthon, mégse engedte anyum hogy akár egy aranyhalam legyen...

2012. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnállak akkor elgondolkozom hogy mi kérek
2012. okt. 27. 15:32
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

1 kutya 10 hal..ez semmi tudna foglalkozni a cicával is!


Kérd meg anyudékat, hogy neked kell egy kiscica a szülinapodra! :) És mondd azt,hogy nem kérsz mást csak egy kiscicát!


Nekem végülis ritkán jöttek be ezek a szövegek, úgyhogy én haza csentem mindig a cicákat! :)

2012. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 10 hal semmi.Adni kell nekik kaját,meg cserélni a vizet,meg ha eldugul a levegőztető kitisztítani,de mindezek nem nagy feladatok,nem is időigényesek,és az etetésen kívül nem is rendszeresen kell mindezt csinálni.A kutya nagyon feladat.De ha ezeket bírod,szerintem a macska nem akadály.De attól is függ,hogy mekkora lakásotok van.Lehet,hogy sokallják a két emlőst.Bár szerintem egy macskával fele annyi gond van,mint egy kutyával,hiszen a macskát nem kell sétáltatni,van alomja.De nincsen állatom,nem tudom,de esetleg próbálj ilyenekben gondolkozni,hogy nincs-e kicsit kevés hely egy macskához is.Amúgy ne add fel :)
2012. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha meg megéhezik akkor megeszi a halakat... amit persze a kutya meglát és büntetésből széttépi a macskát erre jön apuka látja a felfordulást és hirtelen felindulásból agyonvágja a kutyát... :D
2012. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban én is rendszeresen hazahordtam az utcán talált macsekokat ha a szüleim nem engedték, hogy sajátom legyen.. :) De szerintem a békesség kedvéért az a legtisztább megoldás, ha megbeszéled velük! :) Ne add fel! :))
2012. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!