Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám időnként köhögő,...

A macskám időnként köhögő, fura hangot ad. Szerintem szőrcsomó akar kijönni. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Olyan mintha felköhögné és aztán visszanyelné... nem kéne ennek kijönnie? Mit adjak neki hogy rendben legyen?
2012. okt. 27. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy cicám ugyanilyen tünetekkel a végén kiderült, hogy allergia okozta szezonális asztmája van, a szörcsomó mindenképp feljönne, azt tanácsolom ha a köhögő rohamok nem múlnak vidd el orvoshoz mert a végén egy egy ilyen erőlködés már 5-10 percig is el tarthat, nekünk az asztma elleni spray vált be. De lehet még tüdőféreg is, egyik tipikus tünete az ilyen köhögés.
2012. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van olyan cicánk (Már elég öreg) És amikor veszi a levegőt zihál,meg állandóan köhög ha iszik. (Szerintünk valahol valami fagyállót ihatott...)De így öregségére helyrejött :) És úgyanezt csinálta hogy köhögött,és visszanyelte a cuccost.
2012. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvinném én orvoshoz de lehetetlen. Nagyon fél az emberektől, ha meghall egy idegen hangot akkor fut világgá, karmol, minden baja...
2012. okt. 27. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyu az orvos meg fogja mutatni, hogy kell a cicut megfogni, hogy egy helyben maradjon, minden cicuval kész tortúra a doki, de nem lehetetlenség hidd el, tapasztalatból mondom.
2012. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Be kell tenni macskahordozóba, az orvos meg fog tudni vele bánni. Lehet, hogy valami más akadt meg a torkán. Ha nem múlik pár napon belül, mindenképp vidd el orvoshoz.
2012. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!