Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sok ha egy doboz konzervet...

Sok ha egy doboz konzervet eszik meg a macskám 1 nap alatt?

Figyelt kérdés

Most,hogy jön a hideg állandóan láb alatt van és várja a kaját, átlagosan 1 doboz konzervet eszik,de alkalmanként változik ,hogy mit eszik (nem mindig konzervet kap).

Néha a kutya is besegít neki az evésbe (aminek nem igazán örül) és ha mindig adnék neki amikor csak odajön akkor már az ajtón sem férne be(...)

Most látszik rajta,hogy van hasa, de még nem mondható kövérnek.(nyárra mindig lefogy)



2012. okt. 28. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok.Érzi,hogy jön a hideg,télen az én cicáim is többet esznek.
2012. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 laci591 válasza:
Nem gond most télre nekem kinyalja a tálat a cicám :)
2012. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
télre gyűjti a zsírt, ez természetes a cicáknál :)
2012. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én cicám is megeszik naponta egy konzervet... Már így is elég dagi pár nap és garfield szinten lesz =D
2012. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kéne neki a konzerv mellé és jobb minőségű száraz táp is. A konzervekben nincs sok vitamin, bár attól függ milyet adsz neki. De szárazban olcsóbb jó minőségűt venni és a gyomrának is jó, meg a fogainak, ha nem csak nedveset eszik.

Így nem sok egy konzerv, de ha kapna szárazat, akkor kb. fél elég lenne neki.

2012. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!