Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt vele?

Mi történt vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy másfél éves kandúr cicám,kb 2hónapja lett ivartalanítva.Azóta nagyon nyugodt,egésznap csak eszik,alszik,meg kicsit sétálgat...A baj az,hogy mostanában azt veszem észre,hogy fingadozik,nem hallatszik,csak érzik,más semmi nem lehet ilyen szagú a szoba összes része tiszta,átjárható.Ugyanazt az ételt kapja amiket eddig...csak alutasakos és szárazkaját,az alutasakos az friskies,kitekat,whiskas néha ha csak CBA-s van a boltban akkor az.A száraztáp ugyszintén kitekat.Nem értem,de mostmár nagyon zavar,főleg,hogy fűtünk,és estére nem tudok szellőztetni,amúgy meg benti cica,konkrétabban szobacica,máshol nem is nagyon marad meg csak az ágyban mellettem.Mostmár kezd felhúzni,mert iszonyú büdös...Valaki valami tipp???
2012. okt. 28. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, van egy hírem, félig rossz, félig jó... Azért fingadozik, mert SZERET TÉGED.

Az én macskáim is elengedik magukat, mert megbíznak bennem, imádnak. De tényleg ez van.

Dorombol, purrog az egyik, dagaszt, májog, olyan, mintha a gyermekem volna, aztán a nagy szeretetrohama közepén odabüdösít egy isteneset. Na hát ezért. :DDD

2012. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húha,hát nem tudom,hogy ez mennyire jó és mennyire rossz hír.Szerintem eddig is szeretett,én inkább bosszúnak érzem amiért kiheréltettem....xD Nem tudom,hogy szegénykém szereti-e amiket csinálok vele,lehet azt unja már...szoktam neki dorombolni,meg puszilgatom össze vissza,meg mindig mondom neki,h mennyire szereti ,,Anya" ugyanis nekem tényleg olyan,mintha a gyerekem lenne xD
2012. okt. 28. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most többet eszik, mert ugye jön a hideg. Az enyémek is felhízlalják magukat, bár ők kintiek, nem tudom, hogy a bentiek mennyire híznak el télire. Figyeld meg, hogy jobban habzsol -e, mert a gyors evéstől is pukizhat.
2012. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!