Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy a macskánk...

Mit csináljak hogy a macskánk ne mászkálja össze vissza az autót? Garázsba áll és rajta mászkál örökké és kezd telelennni karcokkal.

Figyelt kérdés
Mit csináljak vele hogy lehet leszoktatni róla?
2012. okt. 29. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb sehogy. Takard le a kocsit valamivel.
2012. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá citrom- vagy narancskarikákat! Nekem bevált amikor az asztalra ugrálásról akartam leszoktatni. Azért jó, mert utálják az illatát. :) Majd írd meg sikerült-e.
2012. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le kell takarni az autót valami ponyvával. Vagy a cica ne menjen be a garázsba
2012. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A citrusféléket nem szeretik a macskák. Narancs vagy citromolaj, de létezik macska távoltartó spray. De amit az előző válaszoló javasolt(narancs és citromkarika) az is jó ötlet.
2012. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A garázsból nem zárhatom ki van egy lyuk azon keresztul jön be a házba illetve a garázsba ha esik az eső. Az autót letakargatom az oké,de mégse állapot minden nap leszedni a takarot majd felrakni rá... sőt méginkább rá fog menni mert puha,és ha egyszer elfelejtem rátenni már rutinszerűen a kocsi tetején lesz. A citromkarika jó ötlet,kipróbálom !


Köszi a segitséget !

2012. okt. 30. 08:28
 6/7 anonim ***** válasza:
A citromkarika nem igazan jo otlet. Siman szetszedi a fenyezest.
2012. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem közvetlen a kocsira kell tenni, csak a közelébe.
2012. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!