Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rendes macskaalom, vagy elég...

Rendes macskaalom, vagy elég a sima föld is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! van 2 új kiscicám nagyon játékosak, édesek, és azt szeretném kérdezni, hogy a rendes macskaalom lenne jó nekik vagy, ha ilyen földet hozok be nekik az is jó lesz? (egyébként még nagyon kicsik..)és, h milyen gyakran kéne cserélni?
2012. okt. 29. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen macskaalom...
2012. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

A föld a lakásban nem valami jó alomnak. Javasolnám a szilikátos almot, én azt használtam az enyémeknél eddig, nem volt vele gond. Valamivel jobb a nedvszívó képessége a standard alomhoz képest, de a szagot is fogja persze nem azonnal.

A cserét én úgy csináltam, hogy a nagyobb dolgokat kiszedtem belőle (sok alommal együtt), majd hozzáöntöttem újat. A pisis almot 2 naponta ugyanúgy kivettem és újratöltés. 2 macskánál valószínűleg jópár zacskó elmegy, ha kert van akkor hamar át fognak szokni arra.

2012. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kertes házban laktok? Később ki fognak menni? Mert nálunk családi házba most került kiscica, de szigorúan földet rakunk be neki, hogy később könnyebb legyen kiszoktatni. Ha emeletes házban akkor tök mindegy, úgysem fog kijárni, de az alom az sokkal drágább. A kakit azt minden wc-zés után kiszedjük kislapáttal, vagy papírtörlővel, így csak akkor rakunk friss földet, ha már nagyon csomós és szaga van.
2012. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Kertes házban lakunk, csak átmenetileg (amíg meg nem szokják új helyüket, illetve bennünket)raktuk őket be a garázsba.
2012. okt. 29. 16:16
 5/8 anonim válasza:
macska alom nekem is van macskám igaz hogy kerti macskák de az elején még használták az almot ha veszel alom tartót akkor abba lehet venni szagtalanitó szivacsot az elveszi a szagot ettől függően cserélni kell vagyis nem kell cserélni hanem van külön lehet venni alomtakarító lapátot és azzal minden nap kitakarítod nem kell kiönteni az almot csak kiszeded a kakit meg a pisit a pisi össze fog csomosodni ugy tudod kiszedni
2012. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A macskaalom higiénikus és egyszerű tisztán tartani.Én az Aldis macskaalmot használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon gazdaságos.
2012. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Macska alom.

És a garázsból is csak akkor engedd ki ha elmúlt a tél. :)

Ilyen hidegbe ne tedd ki őket!

2012. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
38%
Virágföld van az én kiscicámnak bekészítve, a pincében lakik és nagyon szereti, 2nap alatt szobatiszta lett!:)
2012. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!