Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám eltűnt, előkerülhet még?

A cicám eltűnt, előkerülhet még?

Figyelt kérdés

7 hónapos nőstény cica, volt rajta rózsaszín nyakörv, csörgő és cím tartó - amire még nem sikerült ráírni a címet, se telefonszámot.

A bundája ápolt, vagyis látszik rajta, hogy eddig nálunk volt. Beengedtük a lakásba, dédelgettük, szerettük. Az este kiraktuk őket ( így a pincében szoktak aludni, melyre tettünk egy ajtót, ott van a kazán, így elég melegnek mondható. Mindig bementek miután kiraktuk őket, de most reggelre, a másik cicám jött csak elő, míg ő nem.


Hívtuk, nem jött. Megnéztük nem-e ütötték el, de nem.

Medencében nincsen víz, de ott is megnéztem. Nagyon aggódok érte, mert szép cica volt, és a kedvencem.

Bogyó a neve, és ha valaki látta, tudna róla, jelezze nekem.

A cica Biatorbágyon lakik, így ha valaki látta...

Különleges foltja ami alapján lehet tudni, hogy ő az, Cirmos nőstény cica, barna és vörös jegyekkel. Rózsaszín nyakörv van rajta, csörgővel és üres biléta tartóval.

Itt egy kép róla:

[link]

[link]



2012. okt. 30. 08:34
 1/8 anonim válasza:
A mi cicánk 3 hónap után jött haza...:)
2012. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát remélem a miénk azért hamarabban kerül elő, 7 hónapos, három hónap múlva majdnem egy éves lesz, és lehet már kiscicával jön haza... ivartalanítottuk volna a mai napon de eltűnt....
2012. okt. 30. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ma tűnt el, van rá esély, hogy hazakerüljön, nyugi. :) Esetleg kiplakátozhatod a környéket, de szerintem pár nap múvla magától hazajön.
2012. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még előkerülhet ne aggódj. A mi macskánk 8 nap után került elő. Szorítok neked, hogy meglegyen !
2012. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy meglett-e! (2. voltam)
2012. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az állatorvos 9 hónapos koráig nálunk, Biatorbágyon nem ivartalanítja csak ha elmúlt 9 hónapos.


A cica meglett, mint kiderült valaki bezárta a garázsba 2 házzal arrébb, :))

2012. okt. 31. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen, örülök, hogy semmi baja! :)

(megint 2. voltam)

2012. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vicuska87 ***** válasza:
72%

Hát azaz állatorvos, aki ezt mondja, elég felelőtlen!!!

Azonnal egy másikhoz kellett volna vinni!

2012. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!