Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptam egy kiscicát, az...

Kaptam egy kiscicát, az normális ha sokat alszik?

Figyelt kérdés

Úgy értem éjjel plusz nappal is sokat. Macskában számítva 3hetes.

sztem normális, mert kicsi meg új hely, de azért vélemények?



2012. okt. 30. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
3 hetes? Még szopnia kellene...persze, hogy normális, még csak eszik, alszik kategória. A macskák amúgy is sokat alszanak idősebb korukban is.
2012. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hetes a macskád? Az nagyon kicsi!!! A nap legnagyobb részében aludni fog még egy másfél hónapig. Csinálj neki kényelmes, meleg helyet, ilyenkor az anyjával kéne lennie!
2012. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 hetesen nagyon pici!! Ilyen cicát cumiztatni is lehetne. Még a 6 hetes is pici.

Igen, sokat fog aludni, ne agódj. Viszont, hogy ilyen hamar elválasztottátok, sajnos sokkal betegeskedőbb lesz és lehet, hogy kis termetű marad. Ha van rá lehetőség és az anyacica visszafogadja, én biztos várnék legalább 6 hetes koráig!

2012. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már én is figyelem a cicáimat. Mindig alszanak.

Jó meleg szobába, csak enni kelnek fel.

Gyanúsan sokat alszanak az enyémek is.

2012. okt. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kiscicák sokat alszanak. Tulajdonképpen ilyenkor még csak szopnak és alszanak szinte. De legalább hat hetes korukig az anyjukkal kell maradniuk. Az anyatejben olyan anyagokhoz jutnak hozzá, amitől az immunrendszerük erős lesz, kevésbé betegszenek meg később. Ki volt az az agyatlan, aki ilyenkor elválasztja őket? Te mivel eteted most? Mert a szilárd kajához még túl kicsi. Tej kellene neki, de vannak kiscicák, akik nem bírják a tehéntejet.
2012. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korában az enyém még "cumisüvegből" (orrcseppes üvegből) itta a laktózmentes tejet. Egyébként olyan volt, mint a babák: evett, pisilt-kakilt, aludt. Néha-néha kiraktuk picit az ágyra kúszni-mászni (a pocakja majdhogynem leért:))
2012. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyukájával van, megkaptam de még csak látogathatom. Eddig csak egyszer volt h nem aludt. Am a szomszédban "lakik" és onnan tom h éjjel is alszik mert kérdeztem. És télleg nagyon piciiii.
2012. okt. 31. 11:02
 8/9 anonim válasza:
Én 6 hetes kiscicát kaptam és egész nap játszik, ugrál, futkozik, kíváncsiskodik:) De már szobatiszta:))
2012. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy macskákról szóló tv műsorban mondták,hogy a kimacskákban alvás közben szabadul fel a növekedési hormon azért alszanak annyit.

:)

2012. nov. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!