Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám a cicámat...

Hogyan tudnám a cicámat magunkhoz szoktatni?

Figyelt kérdés
Ugy értem,hogy csak este amikor alszik csak akkor jön mellém máskor meg nem szereti hogy felvesszük vagy az ölünkbe tesszük, lehet ezen ˇˇjavítaniˇˇ?????
2007. aug. 30. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az én első cicámmal is így volt...nem tűrte ha kezünkbe vettük. Nálunk még súlyosabb volt a helyzet mert még éjszakánként sem jött fel hozzám.

Ha nem szereti hogy emelgetve van akkor csak légy türelmes és tiszta szivedből szeresd. egy idő után már sokkal kedvesebb lesz engedi(sőt néha még élvezi is)hogy emlgeted dajkálgatod:)

Csak várd meg amíg odamegy hozzád és ne add fel!

Sok szerencsét!!!

M.A

2007. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak türelem és szeretet lehet a megoldás. Az én kandúr kiscicámmal is így volt, ő még azt sem szerette eleinte, ha hozzáértünk, nemhogy felemeljük. Állandóan harapott! Láttuk, hogy nem tetszik neki, ha dédelgetjük, ezért mindig megvártuk, amíg ő kezdeményez. Pár hónapon belül olyan tüneményesen szelíd kis cicus lett belőle, hogy rá sem lehetett ismerni! De persze még ezek után is megtörténik, hogy egyszerűen nincs kedve az ilyesmihez, és akkor félrevonul. Hagyjátok, hadd tegye kedve szerint.
2007. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!