Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan "békülhetnék" ki a...

Hogyan "békülhetnék" ki a kiscicámmal?

Figyelt kérdés

a cicám (aki kint szokott lenni főleg) már sokszor (kb) már 5x bepisilt a lakásba, persze ráhagytam, de legutóbb amikor alig 5 percet se volt bent és máris a kanapéra "alkotott". Nevelési célzattal kikapott érte, de sajnos azóta nagyon fél tőlem :( Amikor behozom a lakásba ki akar menni rögtön pedig ezelőtt jól érezte magát bent, jókat aludt, játszottam vele meg minden..:(

Szeretgetem, simogatom meg finom kajákkal próbálom vigasztalni :S mit kellene tennem még, hogy "felengedjen"?



2012. okt. 31. 17:18
 1/6 penitu válasza:
csak igy tovább , legyel sokat vele jacc vele beszelj hozza nagyon kedvesen , enis imadom a cicakat mostis ittvan velem a szobamba az agyamon pihizik :) szoval ezt igy tovabb csinald es szepen szepen lassan elkezd ujra bizmi benned de ne rohand le , csak finoman es a legfontosabb a nyugtato beszed tenyleg. :)
2012. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
etz naon beszopt@d :)))))))))))))))))))))))) Kárörvendő vAGYOK
2012. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mecse ***** válasza:

Jó lenne hogyha odabent is biztosítanál neki egy helyet ahová vécézhet (alomtálcára gondolok természetesen), mivel te nem tudhatod mikor kell neki, ha éppen akkor engeded be amikor vécézhetnékje van, akkor oda fog csinálni ahova éppen a helyzet hozza.


Hogyha van alomtálcája odabent, akkor ezt a megjegyzést tekintsd semmisnek, csak én úgy vettem ki a szavaidból hogy nincs.


Egyébként pedig türelem, meg fog neked "bocsátani", csak ne siettesd. Kedvesség, finom falatok, sok játék és egy idő után úgymond elfelejti (szó szerint elfelejteni sosem fogja, de nem fog már büntetni téged érte).


Viszont ne csinálj ilyet többet kérlek, ütlegeléssel cicát nevelni nem lehet.

2012. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már megbántam, de akkor nagyon felhúzott.. nincs tálcája bent, mivel inkább kinti cica, de most lesz mivel nemsokára viszem invartalanítani a kislányt és addig gondolom néhány napig bent kellesz lennie gyógyulni :) hát max majd néz rá mint borjú az ujkapura :D
2012. okt. 31. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól írták a többiek, idővel megbékél a cica. És az alomtálca is jó ötlet.

A jövőben padig (persze csak ha már megbékült), fegyelmezési eszköznek javaslom a vízipisztolyt. Nálunk nagyon bevált. :)

2012. nov. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ugy bekulok ilyenkor ki vele h fogok egy kis sonka szalalnit darabot(amit szeret,es hus) es mondjuk elbujik vlhova kb 1 meterrol mitogatom neki es odajon ha megette pedig megsimizem es szinte szent a beke :))hajra!!!:))))
2012. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!