Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljunk? Nem tudunk...

Mit csináljunk? Nem tudunk macskát tartani anélkül, hogy el ne lopnák, vagy meg ne mérgezzék.

Figyelt kérdés
Már 3 éve nincs macskánk, de már nagyon hiányzik egy kiscica. De félek is tőle, mert mi van ha ellopják. Nagyon rossz környéken lakunk, a szomszédok nagyon rosszak. Mikor általánosba jártam, megmérgezték a cicánkat, mert állítólag megette a szomszéd csirkéjét, mikor azok úgy el voltak zárva, hogy hozzá se férhetett a csirkékhez. Bizonyíték ellenük nincs. Később lett egy szép fekete-fehér cicánk, de valakinek megtetszett, hogy szép fényes a szőre, még mondta is nekünk, pár nap múlva eltűnt a cica. Ezek után, hogy merjünk macskát tartani?
2012. okt. 31. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne, ha a macska érdekeit nézitek.
2012. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Vagy nem lesz cica, vagy szobacicátok lesz!


Nálunk 5 évig nem volt cica. Most lassan 1 éve elterveztem, hogy lesz és szobacica! :) Apám ellenezte mert mondta az állat nem lakásba való. De meg is mondtam neki, hogy 60ezer ft-os macskát nem fogok kiengedni azért, hogy ellopják, vagy megmérgezzék. És leesett az álla szegényt sokkoltam mert nem tudta, hogy ennyiért vettem. :D

2012. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt akartam írni,akkor legyen szobacicátok.
2012. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezért nem merünk már macskát tartani. Belegondolni is rossz, hogy itt mindent megveszünk/megteszünk, hogy egészséges legyen, és szép fényes a szőre. Meg a legjobb tápot. És ott miután ellopták mit csinálnak vele.
2012. okt. 31. 22:05
 5/17 A kérdező kommentje:
A szobacica nekem is eszembe jutott, még belegondolni is jó, hogy mindig velem legyen, ha itthon vagyok. Lelkileg is jót tenne nekem, egy kiscicával foglalkozni.
2012. okt. 31. 22:11
 6/17 anonim ***** válasza:
akkor meg van a megoldás:) Nekem meg pl soha nem jutna eszembe,hiába panellakó vagyok,de kertesházban se engedném a cicámat bóklászni az utcán az biztos.
2012. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A szobacica teljesen jó ötlet. Ha kiskorától kezdve neveled.

Hozzám gyakorlatilag beköltözött hívatlanul egy helyi kóbor cica, a gazdája elköltözött és itthagyta.

Befogadtam :)

Imádnivaló hogy állandóan körülöttem lebzsel, szeretget. A hasamon alszik éjszakánként, vagy mellettem, hozzámbújva :D

De sajnos megvan a hátulütője is, 5 éves és neveletlen.

Karmolja a fotelt, az ágyneműhuzatot.

Sehogy nem tudom leszoktatni róla, főleg, mert szeretetből csinálja nem vadságból, dagasztás közben karmolja az anyagot.

Tehát. Ha meg tudod nevelni a macskát - ami iszonyat munka, nem azért mert hülye állat, borzasztóan okos, egyszerűen önfejű -, akkor nyugodtan fogadj be egyet a lakásba, és megoldódnak a problémáid :)

2012. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is a szobacica ötletet támogatom. A lényeg, hogy valóban ne menjen ki, mert utána sajnos szinte csak az jár a fejében, hogyan tudna kilógni.

Nekem sosem volt még szobacicám, most nálam van két hónapja egy szőrgolyó akiből szobacicát szeretnék, eddig minden simán megy, esze ágában nincs kimenni.

2012. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is legyen szobacica. Én panelban lakom, de ha kertes házban laknék, akkor sem engedném ki őket, az ilyen idióták és a neveletlen kutyáik miatt.
2012. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Vagy nem lesz cica, vagy szobacicátok lesz!"



Miért vagyok le pontozva????

Ma mindenkinek ez a heppje, hogy lepontozgat mindenkit?

2012. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!