Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska a forgalmas ut mellett?

Macska a forgalmas ut mellett?

Figyelt kérdés
Nemrég hazahoztunk egy kobor macskát, korulbelul 5 honapos, már megszokta a házat, és van egy kisablaka a garázsnál ahol ki tud menni a kertbe, az a baj hogy egy főut mellett lakunk hatso kertunk van, ahol biztonsagban jatszhat, de a haz elott egy hosszu autokialo utan egy fout van, hogyan ijeszthetnem meg vagy tanithatnam meg neki hogy ne menjen ki az utra? es feljen az autoktol?

2012. nov. 1. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a macska nagyon kíváncsi lény, ezért ez nehéz dolog.

Arra biztosan rá tudod nevelni, hogy amikor ott vagy, ne menjen oda, de amint egyedül van...

Esetleg még az jöhet be, hogy szoktak itt ajánlgatni macskák távol tartására valami ultrahangos macskariasztót. Nézz utána, hátha erre is jó.

2012. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Macskabiztos kerítést tegyél fel.
2012. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem láttam még macskabiztos kerítést..:)

Mi is főút mellett lakunk. Nagyon sok macskám eltűnt...Azóta a házban tartom.

Minden elgázolt macsekot 2 napig sirattam..Nem hiányzik ez nekem, ezért ki nem mehet..

Már nem is akar..)

2012. nov. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A való életben még én sem láttam, elég szomorú...

Pedig létezik, csak rá kéne áldozni pénzt, amit sokan szeretnének, egy macskára költeni, ha úgyis lehet hozni a szomszédból egyet bármikor, mert minden évben ellik kétszer.

Nekem macskabiztos kerítésem lesz, ha kertes házba költözök, akkor megnézheted ;)

2012. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj, megyek, megnézem..:)
2012. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) sajnos nem tul biztato, a macskám már megszokta hogy kijárhat és szüksége is van rá mert elég aktív.. a macska biztos kerités jol hangzik csak az vele a baj hogy még 4szomszédot balra és jobbra és a hatsoszomszedunkat is ravenni hogy macskabiztos keritést csináljon..az nehézkes:)
2012. nov. 11. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!