Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám lenyelte az egeret....

A cicám lenyelte az egeret. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beköltözött egy egér a konyhába, és a cicám lenyelte. Szerintem meg is rágta. Nem lesz tőle baja? Elég fura mert a cicám általában megijed az ilyen kisebb mozgó dolgoktól.

2012. nov. 2. 00:38
 1/10 Malats ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Ez biztos.
2012. nov. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kívánj neki jó étvágyat.

Szegény egérke :(

Baja csak akkor lehet, ha az egér előtte mérget evett.

2012. nov. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Elértük azt a szintet amikor már félteni kell egy macskát egy egértől. Hova fajul a világ?!
2012. nov. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mecse ***** válasza:

Vannak helyek (számos) ahol a mai napig ezért tartják a cicákat, semmi baja nem lesz az égvilágon, erre van "tervezve" a macska.


Ha az egér mérgezett volt az más tészta de azt felteszem észre fogod venni rajta, akkor orvos kell majd neki nagyon gyorsan.

2012. nov. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a cicámmal úgyis kétnaponta kell orvoshoz menni. Szerintem az egér nem volt mérgezett, én tutira nem mérgeztem meg, csak azért vagyok szomorú, mert meg akartam tartani. Nagy szemű kisegér volt.
2012. nov. 2. 01:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyébként, hogy az én cicámnak nincs funkciója. Csak úgy van. Az baj?
2012. nov. 2. 01:26
 7/10 Mecse ***** válasza:

Dehogy baj. Az én macskám sem igazán egeret meg patkányt irt a 4. emeleti panellakásban, gondolhatod.


Kedvencként tartom.


Arra céloztam hogy a háziasított macskák "haszonállat" volta a rágcsálóirtásban gyökerezik és hogy abszolút nem kell aggódni és picit abszurdnak is tűnik ha aggodalomra ad okot valakinek amikor a cica azt teszi ami igazából természetes neki, és vadászik. :).


(mérgezett egér más kérdés, az aggodalomra ad okot természetesen)

2012. nov. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz ! Két kinti, benti cicánk van, azok is eszik az egeret. A galambot is...a teraszon..Minden reggel bokáig járok a tollakban...:)

Van egy perzsa cic is, na annak nincs funkciója, mivel egér nincs bent..Csak kedvencnek van. Nem merem kiengedni, nehogy eltűnjön. Agyilag is kicsit zokni, tehát kint nem maradna meg,mert egy elkényeztetett, lusta dög. (a kedvencem :) )

2012. nov. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem egyben nyelte le, csak te ijedtedben úgy láttad. Én lejárok sétálni a cicámmal, pár napja hallom ám, hogy cincog valami. Akkor láttam, hogy kikapta az egeret a lyukból és fogja a szájában. Egy darabig játszott vele, aztán két falatra meg is ette :)) Megnyugodtam, hogy tudja még, mi ő, annak ellenére, hogy egyébként a 7. emeleten lakik.
2012. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha ennyitől így megijedsz, hogy "úristen megvetett egy egeret, túléli?!" akkor inkább nem sorolom fel, hogy nekem miket szoktak hozni a macskáim...és egyiknek se lett még baja...
2012. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!