Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyálon melyik állatorvost...

Gyálon melyik állatorvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
El kell vinnem a cicusom állatorvoshoz, mert benőtt a körme :( Melyik állatorvost érdemes felkeresni Gyálon? Ha jól tudom kettő van, de még egyiknél sem jártam. Árban nagy különbség van köztük? Sajnos nem túl vastag a pénztárcám...
2012. nov. 2. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
En oda a gyogyirbe jartam sok idejig es nagyon jol vegeztek el mindent a kutyusomat ott mutottek stb. az arat nem tudom de csak egy korom"vagas" nem lesz sztem tul sok kb.ugyanannyi mindenhol :)) sok szerencset !!
2012. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy van a kutyus?sikerult a koromvagas??:)
2012. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi a cica XD
2012. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyógyírbe vittem a cicám és nagyon meg vagyok elégedve a rendelővel és az orvossal is :D A cicus nagyon jól van! Oda fogom vinni a kutyákat is oltásra és chipbeültetésre.
2012. nov. 12. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Orulok h tudtam segiteni...:))
2013. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!