Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok jó állatorvost...

Tudnátok jó állatorvost ajánlani Piliscsaba közelében?

Figyelt kérdés
Fontos szempont hogy ne legyen nagyon drága (ha ezmegoldható) és hogy a cicákat is teljes értékű állatként kezelje. Budapest nem annyira de Esztergom is szóba jöhet.
2012. nov. 3. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

dr. Harmat Attila olcsó

dr. Varga Noémi, nagyon jó, de drága is

2012. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Varga Noémi ( [link] ) nagyon jó állatorvos, csak ajánlani tudom! Különösen nagy macskabarát (neki is van vagy nyolc gyönyörű cicája otthon:)
2012. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én mindenképpen Noémit ajánlanám.

Az említett úr olcsóbb, de nem szereti a kutyákat. Az asszisztensének pedig elfogadhatatlan a modora saját tapasztalatom szerint.

Noémivel csak jó tapasztalatunk volt eddig, 3 éve járunk hozzá.

2013. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem ajánlanám. Szerintem nem nagy távolság, de Dr. lakatos Tibor únyi rendelője nagyon korszerű, felszerelt és minden ismerősöm szerint a legjobb állatorvos a környéken. Kedves és odafigyel minden részletre. Lelkiismeretes, ha kell visszahív vasárnap is kontrollra, csak tudja, hogy az állatkád jól van és nem kér el ügyeleti vagy kontroll díjat se ha többször kell visszamenj. Nagyon kevés ilyen dokival találkoztam. Ha vasárnap hívom, akkor is felveszi a telefont és tanácsot ad. A többiek meg se közelítik!
2016. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Lakatos dokit ajánlanám, mi Esztergomból járunk oda, amióta eljött az állatkórházból. A rendelő nagyon szakszerűen felszerelt, műtő, ultrahang, a doki pedig végtelenül készségesen elmagyaráz mindent!
2016. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!