Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska mellé, milyen porszívó?

Vicuska87 kérdése:

Macska mellé, milyen porszívó?

Figyelt kérdés

Sajnos Eta Baggin porszívómat le kell cserélnem, mert a jó porzsák gyártása megszűnt, helyette uniós porzsák lett, de fele akkora a szívó ereje a porszívónak. Magyarul a zsák, egy kalap sz.r!

Tanácsokat szeretnék kérni, milyet vegyek? Vizes szűrős, porzsák nélküli? Porzsákost nem akarok!

Gondolkodtam a robot porszívón is, de az annyira nem tartom praktikusnak a számomra, lakásbeli szintkülönbségek miatt!

Viszont, a robot felmosóval, már szemezek!



2012. nov. 4. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]



nekem ilyenem van,nagyon szeretem mert pillekönnyű,0 megerőltetés porszívózásnál:) Fejei forognak,teljesen lefektethető így befér kis résekbe is. Végén csak leszedem a tartályt kiborítom aztán visszateszem akksira. Én nem cserélném le:)

2012. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maxitabi ***** válasza:

Vicuska,

ha sok a szőr,a több cicánál, én biztos vmi komolyabbat vennék..

Ha nyerek a lottón, akkor Vorwerk kobold lesz, az pár százezer Ft..

Most még gyűjtök egy dyson animal -ra, az kb 120.000,de német oldalakon ódákat zengenek róla (szívóerőt nem veszít)

Jó (drága)még a Miele spéci porszívója, a Philips-et is dícsérték...

Az AEG vampire-t nem ajánlom-nekem most 8 éves, de sokat veszített erejéből, igaz szeretem, mert tartályos, könnyű tisztítani, nem kell porzsák.

2012. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!