Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A vemhes macska szokott hányni?

A vemhes macska szokott hányni?

Figyelt kérdés
Sziasztok pár hete tüzelt a cicám, pár napot egy 6-7 hónapos kis kandúrral töltött, kb 1 hete folyamatosan szokott hányi. Lehet az, hogy olyan tünetei vannak a vemhességnek, mint az embernél?
2012. nov. 4. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek, hogy ez normális lenne.

Szóval direkt pároztattad a macskát! Állatorvos látta előtte, hogy egyáltalán alkalmas e ellésre? Nehogy elpusztuljon a felelőtlenséged miatt!

2012. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen idős a macskád? Másrészt pedig ez az embernél sem normális, ha csak úgy hányna.
2012. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy hete folyamatosan hány? Orvos látta már?
2012. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vicuska87 ***** válasza:
41%

1 hete folyamatosan hány?


Szaporítókám, a macska elletésén, túl is látsz?

Nem, szerintem, te csak a macska elletéséig látsz el!

Azonnal állatorvos! 1 hete hány, te jó ég!

2012. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam, h egyből a "Szaporítós" szöveggel jöttök... Értelmes kommenteket várok, magamtól is tudom, h állatorvoshoz kell vinni...


A cica a barátomnál volt pár napig, mivel én elutaztam és nem tudtam másra bízni. Nem vemhes, csupán nem bírja a gyomra a száraz tápot a doki szerint.


Acana-t kap egyébként, nem holmi "szart". De sajnos túl érzékeny ezért mostantól csak főtt ételt kaphat, (húst, főzelék stb).


A Sznob szapulós kö.csögök meg húzzák meg a macskájukat.. -.-"

2012. nov. 6. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:
A tüzelő macskád egy fiú macskánál töltött pár napot. Vajon miért? Nem vagyunk ám hülyék. ha meg tudod, hogy a száraz tápot nem bírja, miért kérdezted meg, hogy miért hány?
2012. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, értelemszerűen akkor még nem tudtam...
2012. nov. 6. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy tüzelő macskát nem fiú macskánál kéne elhelyezni, vagy olyankor tablettát adni neki, vagy ivartalaníttatni, hanem akarsz kismacskát.
2012. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vicuska87 ***** válasza:
51%

Én vagyok a h.lye?

Én csak az igazságot mondtam, bocsi!

Ha az Acana tápot nem bírja, amit kötve hiszek, mert az a legjobb táp amit adhatsz neki, akkor van, a Royal Caninnak kifejezetten gyomor kímálő tápja!

Azt hiszed, ha az Acana tápot nem bírta, majd a főtt ételt fogja?

Ha 1 hete folyamatosan hány, a barátod nem tudta elvinni orvoshoz?

Egyébként, szerintem a stressztől hányt. Új hely, másik macska, ráadásul, még szaporítod is!

Ettől én is hánynék!

2012. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!