Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem pisil az alomba a cica,...

Nem pisil az alomba a cica, hogyan szoktassam vissza?

Figyelt kérdés
Egy éve volt egy betegsége ami miatt véreset pisilt. Akkor kezdett az almon kívülre pisilni, de azóta már kezeltük, sőt folyamatosan speciális tápot kap mert gond van a veséjével. De azóta sem akar, (vagy csak ha nagyon sokszor beletesszük az alomba) az alomba pisilni. Kinti benti cica de fontos az alom mert így nem kell az éjszaka közepén felkelni kiengedni, majd beengedni. Mit csináljak hogy nem mellé pisiljen?
2012. nov. 5. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld másik helyre rakni az alomtálcát és másfajta almot használni, mint a betegsége idején. Lehet, hogy a szokott dolgok emlékeztetik a fájdalmas betegségre.
2012. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rég elutaztunk vele egy pár napra, ott végig bent volt mert idegen és sajnos elég kutyás hely volt. Az alom más volt de így sem mindig használta, ugyan volt amikor jól sikeredett a dolog de volt hogy máshova pisilt.
2012. nov. 5. 14:50
 3/6 anonim válasza:
áztasd fel a vizeletét, és utána rakd bele az alomba. egy zsebkendő vagy akármi. a miénk így szokott rá legelsőre talán neked is sikerülni fog.
2012. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az anyamacskánk belepisilt az alomba, attól kezdve a kölykök is odajártak.
2012. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt is próbáltam már, a betegsége előtt pedig semmi probléma sem volt az alomhasználattal. tényleg nem tudom már mit csinálja :( Ha macska mentával fújom be nem lehet hogy vonzóbb lesz számára az alom?
2012. nov. 5. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a macskám majdnem ugyan ezt csinálta, igaz neki nem volt semmi betegsége csak egyszerre ha koszos volt kicsit is az alom nem ment bele csak is mellé a szőnyegre. a Premiere Excellent almot kipróbáltuk és azóta bele megy. nincs szaga, ha már koszosodik akkor is egy erősebb púder illata van csak, naponta kiszedem beőle az összecsomósodott részt (vizeletre csomósodik meg persze az ürüléket is kiszedem) és így 2 macskával 2 hónapig tart. drága de használ, illetve van még egy, a Feliway párologtató/spray amit állatpatikábaan lehet kapni és ha befújod a spray-el az almot akkor oda vonzza mert macskaferomont enged ki. borsos az ára de használ. macskamentával lehet próbálkozni de sajnos nem igen van hatása :S
2012. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!