Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most fog szülni a macskám....

Most fog szülni a macskám. Vigyem el állatorvoshoz? Vagy ő csak simán meg szül?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezt a macskák simán elintézik:) Ha ő nem talál magának jó helyet, akkor csinálj neki, pl láda egy félreeső helyen, de szerintemezt is elintézi magának:) Ne aggódj macskáék ebben is ügyesebbek mint mi:)))
2008. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megoldja egyedül a cicus, csak akkor kell orvost hívni, ha valami probléma adódna szülés küzben, de azt észrevennéd a viselkedéséből. Ha minden simán megy, akkor ne is zavard közben és utána, egy darabig valószínűleg úgyis rejtegetni fogja a piciket.
2008. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 2 aníacicám is van, akik a napokban fialtak és ez volt nekik az első. Nagyon ügyesek voltak, bár a második cica mondhatni követelte hogy ott legyek vele, jött utána és nyávogott az ajtóban, ha bementem. Úgyhogy ha a cica is úgy akarja inkább legyél vele. A kicsikhez inkább ne nyúlj kézzel egy ideig, nehogy otthagyja az anyja!
2008. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyamacskám már háromszor is szült itthon egyedül.Nem kell elvinni állatorvoshoz.a macskámnál ugy volt hogy este még a pocijában voltak a kismacskák reggel meg már kis szőrgombócokat találtam az asztal alatt az anyamacska körül.Csak akkor kell elvinni,ha az anyamacska valami ok miatt nem tudja megszülni a kiscicáját.Amugy mmagától elintézi.
2008. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!